Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az nagy gond ha a megfelelö...

Az nagy gond ha a megfelelö idö intervallumba csak 1* tudunk szeretkezni.1 éve nincs bébi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Hat igy is teherbe lehet esni, de sajnos az eselyeket jelentosen csokkenti.

Igazabol "biztosra" ugy lehet menni, ha a ciklus 10. es 20. napja kozott masfel-ket naponta szexeltek.

Nekunk szuleszno tanacsolta, elotte lh teszteltem egy honapig, meregettem, szamolgattam, semmi. Ahogy vegigcsinaltuk igy a ciklust masfelnaponta, jott a baba :)

Sok sikert.

2008. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze,ha pont jókor vagytok együtt,akkor van rá esély! ha többször vagytok együtt,akkor nagyobb az esély! van akinek elég egy "akció",van akinek 20 is kevés! változóak vagyunk! hajrá,és ne görcsölj rajta!
2008. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olvastam valahol hogy ez egyswzeri időzített szeretkezésekből 2% születik meg...
2008. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2008. jún. 15. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet,csak kevesebb eséllyel.de ha pont jókor vagytok együtt lehet hamarosan pocaklakód lesz.nálunk is ez a helyzet,csak mi 3 havonta tudunk együtt lenni.a párom kamionozik,és ritkán van itthon.ehhez viszonyítva nem olyan rossz az az egy év.csak nehéz elfogadni.mi 5 éve próbálkozunk.hogy mit tegyél?amikor lehet,essetek egymásnak!!!:-D
2008. jún. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy mégsem az a legmegfelelőbb időszak. nézed valahogy a peteérésedet?
2008. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a második válaszoló vagyok! én úgy fogantam,hogy az én apukám nagyon messze volt katona,és egy hónapba csak egyszer jött haza! így 6 hónap után fogantam! tehát 6 próbálkozás után!
2008. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem kell néznem a peteérést mert nálam nagyon egyértelmű,hogy mikor van.folyás,fájdalom,stb.de hőmérőzök is.de mi mindig együtt vagyunk amikor itthon van.sose lehet tudni...
2008. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha minden más oké, akkor csak idő kérdése:) hajrá!
2008. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!