Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Szerintem kétesély...

Lehet baba? Szerintem kétesélyes, kíváncsi lennék a véleményetekre. Többi lent.

Figyelt kérdés

1. 33-34 napos ciklus, május 1-én kéne megjönnie

2.cickafark+palástfű kombót ittam "ahogy azt kell" (pé előtt cicka, utána palást

3. mellem nem fáj, pedig menstruáció előtt másfél héttel már elviselhetetlenül fáj, csak melltartóval bírom, mai nappal együtt 4 nap van a nem vártig

4. éreztem valamelyik reggel (e hét elején vagy múlt héten) görcsölést, szúró fájdalmat

5. derekam napokig fájt ha ültem, álltam, egyenesen, "görbén", tehát minden testhelyzetben

Hőmet nem mértem minden reggel, csak pár napja de már a kocsiban munkába mentet (nem én vezettem :-) ) és 37,2 volt. Tudom, ezt rendszeresen kell, mindig ugyanakkor stb, de csak kíváncsiságból mértem. Ennek lehet valami jelentősége?

Menstruáció előtt már egy héttel kibírhatatlan vagyok, de most csak a szimpla rossz természetem van jelen, nem vagyok ultra-hisztérika. :)

Tudom, ezek a "tünetek" bármikor megjelenhetnek, nem fix hogy baba, de pont lehet is, ezért kérdezlek Titeket.

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2013. ápr. 28. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a hőmérőzéshez szeretnék annyit hozzáfűzni, hogy az igaz, hogy ugyan abban az időpontban kell mérni, de még ágyban fekve, ébredés után közvetlen.

Ha már kocsiban ülve, előtte csomó mindent tevékenykedve...az nem az a hő, amire te kíváncsi vagy! :)

Sok sikert!

2013. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Igen-igen, tudom hogy hogy kell, viszont ebben az egyben (hőmérőzés) nem vagyok jártas, ezért kérdeztem hogy ennek van-e jelentősége. De ezek szerint nincs.

Köszönöm a drukkot! :)

2013. ápr. 28. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!