Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van 2 halvany pozitiv tesztem...

Van 2 halvany pozitiv tesztem a tegnap elott csinaltam oket, akkor volt a reggeli hom 37. 0 es ma reggel a hom 36.8 lett, holnap akarok reggel megent tesztelni, szerintetek rosszat jelent hogy le esett a hom?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem tulajdonítottam figyelmet a hőmnek.

Most is, van hogy 36.8 vagy 37.2. De ezeket akkor mértem, mikor azt hittem be fogok lázasodni!

Ha pozitív a teszt, s nem vérzel/ véreztél, aggodalomra semmi ok!


18+2hkm

2013. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vérzésed kimaradt már? A hőmérséklet esése - főleg ilyen minimális - nem jelent bajt. Ha a tesztcsík erősödik, akkor nincs semmi probléma.

Általában azért nem szokták a vérzés előtti tesztet javasolni, mert a kezdődő terhességeknek bizonyos hányada megszakad még az előtt, hogy vérzés kimaradást okozna. Ezekről nem is tud sokszor az ember. Aki túl korán tesztel halvány pozit, az örül, és bizakodik, aztán pedig nagy csalódás, ha mégis megjön a mensi, és véget is ér vele a dolog...

2013. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ennyire nem kell beparázni mindentől, dehogy jelent rosszat:) nekem fel se ment a hőm:)


14 h - ikreks - km

2013. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!