Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor pozitív vagy...

Most akkor pozitív vagy negatív? És a barnás folyással mivan?

Figyelt kérdés
Április ötödikén voltam együtt a párommal, mikor bennem maradt a gumi. Szerencsére hamar észrevettük, és el sem ment, a gumi is spermicides volt, tehát nem gondoltuk, hogy baj lehet ezért nem vettünk esemény utánit, hogy feleslegesen ne terhelje a szervezetem. Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött, tegnap csináltam ovu tesztet (hallottam, hogy jó jóstesztnek) és nagyon halvány pozitív lett, ma terhességit is cisnáltam, egyértelmű negatív, viszont kis barnás folyásom van. Mitől lehet? :/ Szerintetek az ovu teszt miért lett halvány?
2013. ápr. 25. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet, csald az ovu teszt. tudnál feltöltni róluk képet?
2013. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az ovu tesztből akkor lehet következtetni, ha egymás utáni napokon csinálod és erősödik. Egyébként meg ovu tesztnél nincs olyan, hogy halvány pozitív, mert az akkor pozi, ha a tesztcsík legalább olyan erős, mint a kontrollcsík.

Én csinálnék mégegy terhességi tesztet 2 nap múlva a helyedben.

2013. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
sajnos nem látszik, ha lefotózom, már ígyis halványodott a kontrollcsík is :/ hát abban reménykedem, hogy holnapra legkésőbb megjön, ha nem, akkor tesztelek ismét. Viszont, ha hónap elején voltunk együtt és akkor történt a "baleset" annak a terhességnek már lennének jelei nem?
2013. ápr. 25. 18:09
 4/12 A kérdező kommentje:
meg annyi idős terhességet már atesztnek ki kéne mutatnia, én úgy gondolom, márpedig azon halvány csík sem volt.
2013. ápr. 25. 18:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ovuteszten szinte mindig kijön a 2 csík, mivel lh hormon mindig van a szervezetben, csak peteéréskor van a csúcson. A terhességi teszt már pozi lenne, ha terhes lennél. A barnázásból meg valószínű mensi lesz csak nem olyan erős. Szóval nem kell aggódnod!
2013. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, közben én is jobban elolvastam az ovutesztes tájékoztatót, tegnap nagyon siettem vele mert izgultam ezért el sem olvastam nagyon, és ott is azt írják, hogy általában halványan megjelenik de az negatív érték :) most megnyugodtam, de remélem a barnásból tényleg menzi lesz, nem valami fertőzés, vagy esetleg beágyazódás, mert hónap eleje óta már voltunk együtt, viszont ellenőriztük többször is a gumit sosem volt gond, úgyhogy az nem igazán lehet
2013. ápr. 25. 18:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha fertozes miatt barnaznal, akkor szerintem mar fajdalmaid lennenek. Es ronda buzos folyasod. Ha vedekeztek, nem vagy babas nyugi!:) Lehet ebben a honapban gyenge verzesed lesz egy kimaradt peteeres miatt. Szokott ilyen lenni.
2013. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem fáj semmim szerencsére :) igen védekezünk, erre mindig nagyon odafigyelünk, szeretnénk majd babát, de most még lehetetlen lenne vállalni. azért remélem legkésőbb a hétvégére megjön, mert idegeskedni sem akarok emiatt. köszönöm a nyugtatást :)
2013. ápr. 25. 19:20
 9/12 A kérdező kommentje:
nem jött meg még ma sem, és egyáltalán nem is érzem, hogy majd meg fog, pedig általában szoktam. holnap cisnálok egy újabb tesztet, majd megírom az eredményt :)
2013. ápr. 26. 13:18
 10/12 A kérdező kommentje:
ma megjött, kis barnázással előtte, azért köszönöm a megnyugtató válaszokat :)
2013. ápr. 26. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!