Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja fent van a hom 37...

5 napja fent van a hom 37 felet. Penteken nem kellene megjonnie. Jo jel ez hogy font van a ho?

Figyelt kérdés
Amelett nagyon faradt vagyok,faj a derekam,a hasam alja tompan faj sokat,a fejem is tobbet faj mint alltalaban,neha nem vagyok ehes neha pedig ehen halok!!!Szerintetek lehet baba?Mar reg ota vannak ezek a jeleim(kb.2 hete).Van Clear blue tesztem de meg varok.
2008. jún. 15. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint jövő pénteken kéne nem megjönni? Nekem szerdán, és ugyanilyen tüneteggyüttesem van. De a hő sajna nem mond semmit ebben az esetben, mert amikor megjön akkor szokott leesni, addig általában fent van. Az utal babásodásra, ha menszi helyett a hő még mindig fent marad. Úgyhogy én is várnék a teszttel a helyedben legalább péntekig. De nagyon drukkolok !!!
2008. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hő tényleg nem mond semmit. Az viszont tuti nem a babának a jele ha 2 hete vannak ilyen tüneteid, hiszen a jelek csak azután jelentkeznek hogy a HCG megemelkedik a szervezetben. Vagyis ha elég magas, akkor kimutatja a teszt is a terhességet. Beágyazódás után, ami kb most történhet ha megfogant a baba. Viszont tüszőrepedés után 15 nappal jelentkezik a menstruáció, azaz ha még 5 napod van, akkor 10 napja volt kb a peteérésed. Ha azóta érzed furán magad, akkor lehet hogy csak PMS (ez a menstruáció előtti tünetegyüttes) van a dologban.
2008. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!Igen jovo het peteken nem kellene megjonie(20-an).

De en arra is gyanakszom hogy nem e az elozo menszim elott vagy utan par nappal lett baba!!!Nem en lennek az elso!

De meg varok!!!

Tenleg koszi a valaszokat!

2008. jún. 15. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!