Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja kicsit barnáztam, de...

Hangyaxxx kérdése:

2 napja kicsit barnáztam, de nem egész nap. Ma kell nem megjonnie, eddig éreztem enyhe gorcsoket és mellfájást, méra enyhultek. A fojásom megvan, de mondom, szinte alig. Menzi lesz?

Figyelt kérdés
A kiváncsiság kedvéért tettem fel tampont, amit rogton ki is vettem es azon is volt kevés barna kicsi véres nyákkal. De ha várok egy kicsit, az is világosbarna lesz. Nagyon szeretnék babát. Légyszi ne nevessetek ki koszike
2011. febr. 24. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni! Főleg a nyálkára mondják, hogy az a levált méhnyálkahártya, tehát nem tapadt meg! Bár volt már olyan, akinek nyálkás mensi vagy barnázás mellett is baba volt, de ez ritka. De várj két napot és ha nem jön meg rendesen, akkor tesztelj!
2011. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1000% hogy megfog jönni.sajnálom :(
2011. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kEDVES KÉRDEZŐ!

éN IS A BABÁN DOLGOZNÉK ÉS TETTEM FEL KÉRDÉST ITT.

a CÍME: MONDJÁTOK TERHES VAGYOK VAGY MENJEK ORVOSHOZ.

nAGYON SOKAN VÁLASZOLTAK IS RÁ

éS VOLT IS KÖZTÜK EGY HÖLGY AKI BARNÁZOTT AZTÁN ELMARADT ÉS BABÁJA VAN.

hA GONDOLOD OLVASGASD VÉGIG.

És ő emelett ovulációs tesztet használt jóslónak mert az ovu teszt sokkal hamarabb képes kimutatni a babát még mielött a terhességi teszt.

Amit tulajdonképpen én is vettem a héten a teszvesze-en és meg is kaptam rögtön és nagyon hasznosnak találtam.

Remélem segíthettem a válaszommal és szép napot kívánok.

Jaj és hozzáteszem én barnással kezdtem és még az nap megjött a havim. Neked meg ha egynap csak a barnás van és az is enyhűl és elmúlik azt nem nevezném közvetlen menstruációnak.

Szerintem vegyél ovutesztet azt majd segít jósólni és ha ma is holnap is és így tovább két csík lesz rajta ami egyre elősödik akkor elöbb utobb a HCG teszt is kimutatja.

Majd írj nekem mi van jó :-)és ha van kedved keress rá a kérdésemre hátha segít amit ott írnak a csajok.

2011. febr. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Na mi lett?

A válaszod előre is köszi :-)

2011. márc. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!