Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit ajánlanátok, hogy "helyezk...

Mit ajánlanátok, hogy "helyezkedjek"?

Figyelt kérdés
Hátrahajló a méhem. Azt szeretném tudni, hogy miután a spermák "bejutottak", hogyan helyezkedjek én, hogy megkönnyítsem az útjukat??Ez lesz a második hónapunk, a múlt hónapban párnát tettem a fenekem alá, úgy feküdtem vagy 2 órát...lehet ez nem volt jó vagy elég??Tudom, sokan azt mondják, hogy nem kellenek praktikák, de én szeretnék mindent megtenni, amit csak lehet...segítenétek??
2013. ápr. 24. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló. Én is párnát tettem a derekam alá, ás felemeltem a lábaimat, így feküdtem 15 percig. Kicsit béna látvány volt, de első hónapban összejött a baba. Ja, és nekem még az is közre játszott, hogy a ciklusom legközepén, a 15. napon voltunk együtt,és ami még fontos lehet, délben, nem este. Ezt a 3 tényezőt olvastam előtte, hogy növeli az esélyeket. Nekünk bejött, nyáron érkezik az eredménye.
2013. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyertyaállásba "helyezkedj". Ismerősöm is így esett teherbe 2 hónap alatt. :)
2013. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, gratulálok!Ezt a délben módszert most nem tudjuk kivitelezni:-)gyertyaállást meddig kell??Nem tudom meddig bírom magam tartani:-)
2013. ápr. 24. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ameddig bírod... nem tudom h ismerősöm meddig volt úgy,de szerintem negyed óra elegendő.. :) Sok sikert Nektek!!! Szurkolok!! :)
2013. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Én úgy olvastam hogy legalább 5 percig kell úgy lenni. De nem kell addig tartani magad, úgy is jó, hogy a lábaidat behajlítod, és leereszted a fejedhez. Az a lényeg, hogy derekad függőlegesen legyen közben. Azért írtam, hogy hülye látvány voltam, mert én is görnyedve vártam ki a negyed órát.
2013. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem legalább 5, hanem 15 perc, bocsi.
2013. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy én is belekérdezek, de valamennyire témába vág: nekem meg előrehajló méhem van; arra is tudna valaki valamilyen pózt ajánlani?
2013. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TeLány ***** válasza:

Sziasztok..Hát én nekem is hátrahajló méhem van és erre nem a fenék alá tett páérnát javasolják. Gondoljatok csak bele..pont fordítva. hason fekve kell a popsidat felfele tolni kicsit. Mert a méhszáj hátrafele áll..A doki szerint a kutyus póz a jó szex közben mert akkor áll úgy améhszáj hogx felfele hajlik kicsit és be tud "csorogni" aminek be kell.. :)

remélem segítettem :)

2013. ápr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hátrahajló.

Sosem helyezkedtem sehogy. Lányom és a fiam is a 3. hónapban összejött, sőt, felül voltam, kiszakadt az óvszer, és így is ikrek lettek tavaly.

2013. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!