Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PÉ nélküli hónap lesz, ugye?...

PÉ nélküli hónap lesz, ugye? Görbe csatolva.

Figyelt kérdés

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. szept. 26. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy néz ki...:-(
2009. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ettől féltem...de köszönöm, hogy írtál :)
2009. szept. 26. 08:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Attól függ, hány naposak a ciklusaid. A 26. napon is lehetett a pé, ez akkor derül ki, ha fennmarad a hőd.
2009. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Most nézem, hogy előző hónapban 47. napra jött meg.

Jó tanács: ha ez gyakori, akkor szerintem érdemes lenne felkeresni a nőgyógyászodat. Vannak kivételek, melyekből babák is születtek már, de nagy általánosságban azt mondják, hogy 35 napos ciklus fölött érdemes megfontolni az orvosi segítséget, mert nem biztos, hogy van peteérés.

A te érdekedben, hogy minél hamarabb jöjjön a baba!

Vagy alternatív megoldás: nekem is 45 nap körül jött meg a gyógyszer abbahagyása utáni időszakban, én elkezdtem inni a cickafark+palástfű teát, azóta is iszom, még ha időnként nem is olyan intenzíven, de nekem orvosi segítség nélkül beállította a ciklusomat 31-32 napra. Próbáld ki, tényleg dicsérni tudom! Hátha neked is beválik. ;-)

2009. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3. válaszoló: Neked pedig külön köszönet a jótanácsért :-) Nem nagyon szokott 47 napos ciklusom lenni, bár mióta elhatároztuk, hogy kisbabát szeretnénk, és leálltam a gyógyszerrel teljesen összekuszálódott minden. Ezt a teavariációt még megpróbálom majd, hátha segít. Most egyenlőre szedem a barátcserjét, remélem az is kiváltja majd a hatását előbb-utóbb :-)

2009. szept. 26. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!