Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki lett babás jónás...

Valaki lett babás jónás naptár szerint?

Figyelt kérdés
Nekem 12-én volt, tegnap elott nem jott meg, 6-an volt ovum. Tesztem negativ, vagyis mintha halvanyan ott lenne a masodik csik.
2013. ápr. 22. 11:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző is én voltam - nektek mi a véleményetek melyik oldal megbizhatóbb, ill létezik ilyen hogy menses idejére írja?! - akkor biztos nem sexelnénk érthető okokból...
2013. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Astro.com valt be.. Nekem is bizarr idopontot jelolt, de az valt be :)
2013. jún. 27. 18:07
 13/15 anonim ***** válasza:

És neked az astroneten a teherbeeséshez javasolt időpont vagy a nem vagy mindkettő egyszerre bevállt?

Mi a helyzet a csak vonallal jelölt hónappal - akkor bármilyen nemű baba lehet?

2013. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Sziasztok! Mi van akkor, ha a Jónás napok 1 héttel a ovu után vannak? Akkor is összejöhet, ha csak akkor tudtok együtt lenni ?


Olyan hihetetlen, hogy akkor foganjon meg a baba! Mindenesetre bizakodom. Kislányom mellé (aki 6 éves és 14 hónapot vártam a pozitív tesztre)szeretnék már egy kicsit. Remélem rá nem kell olyan sokat várni! :)

2013. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10,11,13, válaszoló voltam, akinek július 24.-e (közvetlen menses előtti napokon) körül volt esedékes a Jónás napja és júli 26.-ára nem vártam a mensest. Gondoltam írok nektek is hogy velünk mi újság.


Jónás bevált útban a kis tesó.


Minden bizonnyal 24.-én fogant mert csak augusztus 2.-án teszteltem pozitívat, előtte 26.-ától fogva 2 naponta teszteltem végig negatívat nem szoktam ennyi tesztet ellőni de annyira éreztem hogy baba van a dologban:-)

A dokihoz rá 1 hétre azaz 2 hetes menses késéssel mentem akkor még nem volt szívhang csak petezsák így visszarendelt rá 2 hétre, most péntekre már ott volt a 8mm embrió és a szívhang, megerősítette hogy nagy valószínűséggel ciklus végén fogant így ciklus szerint 9 hetes, de uh leletek alapján meg csak 7 hetes terhes vagyok és utóbbit kell majd nálam figyelembe venni. Szóval Jónás naptárra fel, mindenkinek csak ajánlani tudom, mi jónás napom előtt 3 ill. 1. nappal is együtt voltunk...


Többiekkel mi a helyzet?

kedves kérdező nálatok a nem bevált?

Nekem nem írt az astro.com nemet erre a hónapra de a páromnak fiút jelölt meg, így végül is bármi lehet :-D Bár mindketten ez egyszer kislányt érzünk, annak idején a fiunkra is hamar ráéreztünk, mondjuk ott a 12. heti maszek ultrahangon már meg is mutatták a kis kukiját, így nem kellett sokáig találgatni:-D

2013. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!