Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki lett babás jónás...

Valaki lett babás jónás naptár szerint?

Figyelt kérdés
Nekem 12-én volt, tegnap elott nem jott meg, 6-an volt ovum. Tesztem negativ, vagyis mintha halvanyan ott lenne a masodik csik.
2013. ápr. 22. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

a jónás szerint én teliholdkor születtem Fiam akkor fogant és most a következő baba is teliholdkor jött össze :)


A többi részét sajnos a jónásnak nem értem de lehet csak én vagyok hozzá tök béna...

2013. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor ha az szerint sikerult ez a 10.napom igy ertheto miert nem jott meg, es lehet halvany a teszt :) bizakodom ;)
2013. ápr. 22. 12:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Na akkor drukkolok :) Írj ha erős pozitívod van :)
2013. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen :) koszonom ;)
2013. ápr. 22. 14:28
 5/15 anonim ***** válasza:
Na? Hogy állsz?
2013. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szia :) erosodott ;)))) jovo heten megyunk dokihoz :) koszonom hogy gondoltal ram :) Szep napot :)
2013. ápr. 29. 08:50
 7/15 anonim ***** válasza:

jajj de jó :)

Nagyon örülök! Gratulációmat oszd be a 12 hét utánra :)

Sok boldogságot nektek!

2013. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Koszonom :))) Nektek is ;))
2013. ápr. 30. 13:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Segítsetek nekem is hogyan készítsem el a saját Jónás naptáramat? -linket tudtok ajánlani?
2013. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

csak ma találtam rá a neten erre a termékenységi számítási módszerre (Jónás naptárra), ami még a csecsemő várható nemét is megmondja nem csak azt a napot amire az együttlétet tervezni kell.

Kissé bizarr tervezett jött ki. Júniusra tegnapra írta, ehhez képest ma jött meg, és köv. hónapra is menses előtti ill arra a napra írja a legtermékenyebb napomat. 2 oldalt is megnéztem www.astro.com ill www.lunarium.co.uk előző kislányt utóbbi kisfiút írt júliusra...

2013. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!