Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után jöhet össze a...

Mennyi idő után jöhet össze a baba?

Figyelt kérdés

mióta probálkoztok, vagy mennyi idö után fogant meg? azt még írjátok oda szedtetek-e gyógyszert elötte vagy nem?


egy hónapja jött meg a mensim és olyan sokan írják hogy már régóta próbálkoztak, most kiváncsi vagyok malyik tábor lesz nagyobb, akinek össze jött hamar vagy soká.


2008. jún. 14. 18:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mi 6 éve próbálkozunk,minden rendben van velünk.már azt is kivizsgálták hogy a párommal nem e vagyunk genetikailag összeférhetetlenek.de semmi gond nincs. a dokik értetlenül néznek ránk.már az is jobb lett volna ha van valami bajunk,mert akkor legalább tudnánk miért nem jön a baba,és lehetne segíteni.de így? minden ok,és baba sehol...
2008. jún. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én 11 évig szedtem tabit. 3 hónapot pihentünk, azóta próbálkozunk, 6 hónap telt el, és még semmi. De általánosságban az egy évet mondják, de ki tud türelmesen addig várni?
2008. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!