Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után jöhet össze a...

Mennyi idő után jöhet össze a baba?

Figyelt kérdés

mióta probálkoztok, vagy mennyi idö után fogant meg? azt még írjátok oda szedtetek-e gyógyszert elötte vagy nem?


egy hónapja jött meg a mensim és olyan sokan írják hogy már régóta próbálkoztak, most kiváncsi vagyok malyik tábor lesz nagyobb, akinek össze jött hamar vagy soká.


2008. jún. 14. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a tabletta abbhagyása után a második ciklusban sikerült, de sajnos elvetéltem. Azóta ez volt a negyedik hónap, hogy nem sikerült:(
2008. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hat évig szedtem Diane35-öt. Decemberben hagytam abba, utána három hónapig "vigyáztunk" és most 5 hetes terhes vagyok.
2008. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szia!

Én 4 évig szedtem Yadinet, majd decemberben hagytam abba. 1 hónapig még védekeztünk, aztán áprilisban sikerült.

9 hetes és 2 napos kismama

2008. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

7 évig próbálkoztunk, most 26 hetes vagyok :)

De ha nincs kizáró ok vagy baj, ennél jóval hamarabb babás leszel :)

Szurkolok

2008. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Februárban kezdtünk hozzá,márciusban már ott volt a pozitiv teszt.Tehát az elsö probálkozásra.Sajnos a 8.héten nem dobogott többet a kis szive.Májusban ujra keztük az orvosom engedélyével és még mindig semmi.Szedtem gyogyszert 11évig.Majd mi egy teljes évet vártunk a probálkozással.
2008. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 évig szedtem Mercilont, 2006. szeptemberében hagytam abba. 4 hónapig védekeztünk, de csak 2007. májusában lettem terhes. (Ami 8 hónapot jelent). Most 4 hónapos a fiunk!

2008. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én már egy éve nem szedem a gyógyszert. Az esküvőnk után rögtön az első peteérésnél összejött a baba, most 15 hetes. Neked is hasonló sikert :)
2008. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szia! az első babánál,(ami sajnos nem születhetett meg) 6 hónapig próbálkoztunk,és most megint 6 hónapja próbálkozunk! remélem minél hamarabb fog sikerülni!!!
2008. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Sziasztok


Én 2007.február óta nem szerdek semmit,elötte 6 évig Lindynette-t szedtem,SAJNOS még mai napig semmi....

2008. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 24 éves vagyok, soha nem szedtem fog. tabit. A ciklusom 26 naposak, mindig is pontos volt. 11 honapja probálkozunk de eddig semmi. A páromat kivizsgálták, minden ok, nekem HSG volt és azok is átjárhatoak. Szoval én nem tudom mi a baj.

2008. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!