Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív terhességi teszt után...

Pozitív terhességi teszt után mikor lehet menni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem pozitívat:) Én gyógyszert szedek, Meforalt, és szeretném, ha a doki minél hamarabb megvizsgálna.
2013. ápr. 21. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdemes a 7-8. Héten. Akkora már lesz szívhang is.

Ha izgulsz a gyógyszer miatt akkor menjél jövőhéten, de sokat nem fog látni a petezsákon kívül.

2013. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akár holnap is-főleg ha gyógyszert szedsz.
2013. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Metformint szedek, nem hívott előbb a doki, csak mar mikor tuti látta, h jo helyen van-e a baba. Igy a betöltött 6.het utan voltam eloszor
2013. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké. De nekem rendszertelenek a ciklusaim, így nem tudom hány hetes lehetek. Ma reggel teszteltem egyet, a ciklusom 36. napján.Szóval nem tudom mikor kellene mennem orvoshoz.
2013. ápr. 21. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem is rendszertelen volt, 32-40 naps ciklusok. Most lehetsz kb 5 hetes terhes. Én vàrnék 2hetet. De a gyógyszer miatt beszélned kéne a nőgyogyászoddal.

2013. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm. Mindenképpen felhívom holnap, és remélem ő majd mond valami okosságot:)

Amúgy csinálnék még egy tesztet, mert ami itthon volt, az egy tesztcsík volt.És szeretnék egy másikat is,ami biztosabb eredményt mutat.Olyat, ami megmutatja hány hetes vagyok!

2013. ápr. 21. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:

a gyógyszer miatt a beldokival is beszélj szerintem! (nekem kérte, hogy szóljak, ha majd babát várok. Bár amúgy is 4 hetente járok kontrollra)


a terhesség heteit az utolsó menstruációtól számolják, később, kicsit idősebb terhesen majd pontosítanak :)

2013. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!