Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A korai terhessegnek lehet...

A korai terhessegnek lehet jele a hangulat valtozas?

Figyelt kérdés
ugyertem hogy eggyik napon sirok minden ok nelkül,a masik napon olyannyira dühös vagyok,hogy feltudnam pofozni a ferjemet ha csak egy puszit is ad munkaba menet elödt?
2008. jún. 14. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet éppen oka, de ezek a tünetek főleg a mensi elmaradása után jelentkeznek. Pusztán ez alapján nem lehet kijelenteni.
2008. jún. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek lehetnek attól is hogy nagyon szeretnél babát és izgulsz. TAPASZTALAT:)) SAJNOS:((
2008. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a mensi előtt egy héttel több "tünetem" is volt. Hasszurka,mellfájdalom /bár mensi előtt is szoktam érezni, de most intenzivebb volt/ nagy foku fáradság /este 8-kor elaludtam a tv müsoron/ és ingerlékennyé váltam, minden és mindenki idegesitett. Aztán elmaradt a mensim és a tesztem pozitiv lett.
2008. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, bár Én sem merném konkrétan a korai terhességhez kötni. Nekem is feltűnt a menzim elmaradása környékén, hogy hiperérzékeny lettem. Máskor csak idegesebb voltam, de nem bőgtem el Magam egy filmen, meg ilyenek.... aztán kiderült, hogy baba van. De, mint mondtam, nem merném azért összekötni a két dolgot. De, természetesen drukkolok!!!!!!!!
2008. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csinaltam ket tesztet es mind a kettö halvanyan (nagyon) halvanyan pozitiv lett. Elmentem a dokihoz es meg igazabol semmit nem latott,csak a megvastagodott mehnyalkahartyat.Mensi maidt biztos nem mert több mint 1-hetem van.Remenykedem nagyon!!! Az ingerlekenysegem ket-harom napja tart.Ezert kerdeztem meg hogy talan ez is lehet-e a babatol? Amugy mensi elödt is vagyok igy.
2008. jún. 14. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
A megvastagodott nyálkahártya jó jel! 1 heted van még a menziig?
2008. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!