Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses után 5 nappal a magas...

Menses után 5 nappal a magas hő mit jelent?

Figyelt kérdés
5 napja múlt el a mensesem.csak egy napot késett.első nap nagyon híg volt,aztán barna.4 napíg tartott az eddigi 7 helyett.nem voltak most görcseim,pedig mindig erősen szoktam görcsölni.4 hónapja hőmérőzöm,de most furcsa mert 37,3.mensi után sose szokott magas lenni.én ezt tapasztaltam.vagy nem így van?a peteéréstől még messze vagyok.ha az lenne akkor most alacsonynak kéne lennie.mi lehet?
2008. jún. 13. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy terhességi tesztet!
2008. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gondolod?á nem hinném hogy sikerült.nincsenek terhességi tüneteim.kivéve a hányingert.de az este van.és csak ma éreztem.meg sűrűn pisilek.végül is lehet jel...
2008. jún. 13. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy tesztelj. Ki tudja.
2008. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!