Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek babo van a dologban?

Szeretnenk kérdése:

Szerintetek babo van a dologban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a kerdesem lenne ha valakinek jelzet-e a babao ugymond "sehogy"? mert nekem 28naposak a ciklusaim eddig mindig de mindig voltak a mindjart megjon erzesek es cicifajasok, most meg 26.ciklusi napon vagyok es semmit nem erzek ,sem barnazas sem gorcsoles semmi, neha mintha meg meg szurkalna valami de az fel masodperc es kesz csak a ciciim fajdogalnak. Amugy az ovulacios teszt utan 16.napon volt ovum es mindent ugy tettunk mint a nagykonyvben megvan irva ferjemmel :) szerintetek lehet szo baborol? mikor csinaljak tesztet nem akarok csalodni...4honapja varjuk... koszonom!

2013. ápr. 15. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak "mindjárt megjön" érzés volt, de ez embertől függ :)

Ha nem akarsz csalódni, akkor én a helyedben megvárnám a mensi első kimaradt napját! Én a mensi után 3. napon teszteltem reggel halvány pozit! Tudom nagyon nehéz várni, de nincs sok hátra :) Nagyon szurkolok, hogy babóca legyen!

2013. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, hat nagyon nehez kivarni...az az igazsag hogy a 23.napon teszteltem es persze hogy negativ lett... muszaly kivarnom .... megtudom csinalni!! :D soha nem volt ilyen hogy ne erezzem a mindjart megjon erzest , meg amikor 1 hetet is kesett akkor is ereztem. koszonom a drukkot es ha kisbabad van mar gratula :D
2013. ápr. 16. 00:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 4 hetes és 2 napos amikor teszteltem akkor csak gyanítottam hogy baba van a dologba mellfájdalom gyomorégés hányinger szédülés. A lányomnál aki most 2 éves ugyan ezek voltak a panaszok, a pici nem volt tervezve de ha jön akkor had jöjjön örülünk neki, szerintem nálad is baba van a dologba. Sok sikert 1 kislány anyukája és 1 hónapos kismama :D
2013. ápr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolso nagyon nagyon szepen koszonom a valaszod es gratula a babakhoz, remelem hogy az nagyon szeretnem!! :)
2013. ápr. 16. 10:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Naa. akkor remélem tényleg baba van a dologban. Majd mindenféleképpen írd meg, hogy mi újság. :)) !!!!

15hkm :)

2013. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon remelem igazatok van, a reggel mintha a bal petefeszkem nem is hogy szurna hanem mintha nyomas ereznek neha par pillanatig...minden esetre kivarom a het veget , mert felek a csalodastol es megirom!! kosdzonom nektek :)
2013. ápr. 16. 12:02
 7/9 A kérdező kommentje:
ja meg fejfajassal keltem...
2013. ápr. 16. 12:03
 8/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem ez a honap is rosszul fog elsulni... holnapra nem varom de ma volt valami barnas trutyi,meg semmi jel a mensi gorcsoknek ... :(
2013. ápr. 16. 21:12
 9/9 A kérdező kommentje:
meg mindig semmi... barnazgatok neha de nem surun es csak ha megtorlom magam es nem mindig, semmi mindjart megjon erzes... nem tudom mi van , meg varok...
2013. ápr. 18. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!