Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor van babó a dologban...

Most akkor van babó a dologban vagy nincs?

Figyelt kérdés
Már egy hete szurál alul a hasam 2.-án kellett volna megjönnie de azóta sincsen semmi, de a teszt amit ma csináltam erős negatív. Most akkor a hormonjaim játszanak? Vagy mitől van ez?
2008. dec. 5. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
lehet most van csak pete érésed. tuti most még nincs babó, de lehet a peteérésed is késik. várjál 2 hetet és ha nem jön meg max tesztelj mégegyszer és ha negatív menj dokihoz.
2008. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

és az igaz hogyha valaki teherbe esik fáj a torka is:

?

2008. dec. 5. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én sem hinném, hogy baba lenne a dologban, hasonló jelenségek nálam is voltak (késik, teszt negativ). Inkább arra tippelek, hogy átalakulóban van a ciklusod (nem tudom, mikor hagytad abba a gyógyszert?). A hasszuri mensi elött PMS is lehet. Ezek olyan dolgok, amit te is megfigyelhetsz ciklusról ciklusra.

A másik kérdésedre válaszolva, egy terhesség (föleg a korai szakaszban) a legkülönfélébb szimptómákat képes produkálni. Emlékszem, az elsönél állandóan visszatérö torokfájásom, és gyomorliftezésem volt. Persze nem is gondoltam volna, hogy terhes vagyok. Csak a 8-9 héten tudtam meg.

A mostani terhességem elején pedig folyton szorulásom és orrvérzésem volt.

2008. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!