Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek ha a fogamzásgátló...

Mit tegyek ha a fogamzásgátló abbahagyása után alig van menstruációm és alig látható a méhnyálkahártyám?

Figyelt kérdés
5 hónapja hagytam abba, eddig viszonylag ok volt minden, kivéve, hogy nem maradtam terhes.Most 2 hónap alatt egyszer volt egy fél napos vérzésem illetve most van hogy 2 nap barna folyás, 2 nap kevés vérzés.A doki azt mondta, hogy a méhnyálkahártyám szinte nincs is.Hogy fog ez helyrejönni?Nem szeretnék hormonokat enni?Beáll magától?Úgy vágyunk a babára!
2009. szept. 23. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem mindenféleképpen szükséged lenne orvosi segítségre h rendbejöjjön a méhnyálkahártyád!és remélem h mihamarabb babás leszel!nekem gyógyszer abbahagyása után 16 hónappal skerült!
2009. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
HÁt reméltem, hogy gyógyteákkal, palástfű stb, helyre tudom hozni.Neked nagyon gratulálok!!Az a baj, hogy a doki csak 2 hónap mulva akar ilyesmivel foglalkozni, én meg addgi nem akarok tétlenül ülni!
2009. szept. 24. 08:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem akkor válts orvost!

addig is ihatod a teákat szedj magzatvédő vitamint és ne görcsöljetek a babára...

2009. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is hasonló gondom volt, a bogyó abbahagyása után 56 és 50 napra jött meg. Mi akkor még nem akartunk babát, de engem zavart, h nem normális a ciklusom, és elkezdtem csinálni az aviva-módszer gyakorlatait plusz barátcserje (agnus castus d6) homeopátiás bogyót szedtem és hőmérőztem (ami persze nem segít, csak segít követni az eseményeket) és végül beállt 34-36 naposra a ciklusom. augusztusban hagytam abba a bogyót és januárra állt be. Május elején elsőre összejött a baba. de ha sürgős a dolog, tényleg válts dokit. Sok sikert!

2009. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keressa másik orvost. Nekem se akart beállni,miután abbahagytam a fogamzásgátlót,elmentem az orvoshoz,aki azonnal megállapította,hogy PCOS-em van,most már kezelés allatt vagyok,de bánom,hogy nem mentem hamarabb,nagyon szeretrónénk babát.Sok sikert Nektek és mielőbbi babásodást!
2009. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*nagyon szeretnénk babát
2009. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!