Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 26. napján teherbe...

Ciklusom 26. napján teherbe lehet esni? Augusztus 14. -én volt meg. Szeptember 8. -án voltam együtt a férjemmel. Ez most akkor lehet baba?

Figyelt kérdés
Mikor menjek orvoshoz? Lehet hogy késői pém volt? Szerintetek baba? Már a ciklusom 40 akár hanyadik napján tartok de nem jött meg. Két tesztet csináltam az egyik elmosódott de azért látni lehetett a második csíkot. A másikon meg egy egészen vékony fakó lilás rózsaszínes csík jelent meg. Akkor most ilyenkor mi van? Terhes vagyok vagy nem?
2009. szept. 23. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy amíg meg nem jön, bármikor teherbe lehet esni. Olyat is hallottam már, hogy olyankor is akár, mikor épp megvan. Szóval sztem lehet baba. :)
2009. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a helyedben csinálnák holnap reggel egy tesztet,és ha negativ doki:-))

drukkolok pozitiv legyen:-))

2009. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a ciklusom 26-ik napján estem teherbe, már 14 hónapos a fiam. Nekem anno a tabletta abbahagyása után nem állt be még normálisra a ciklusom (ami egyébként csak 32 napos) és így sikerült. Szóval lehet, szerintem neked is gratulálhatunk:)!
2009. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!