Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek reggel lett...

Volt akinek reggel lett pozitív az lh teszt?

Figyelt kérdés

Tegnap még kicsit világosabb volt a teszt csíkom. Itt is arra szavazott a többség, hogy negatív. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ma reggel pozitív, és este még halványabb lett, mint tegnap.

Tudom, hogy este kell tesztelni, de nagyon fontos a jó időzítés, mert a páromnak gond van a spermaképével és nem próbálkozhatunk naponta, vagy 2 naponta mert kevés a mennyiség.

Tegnap így vártunk. Ma éjszaka 11 körül ér haza a párom. Most így meg elkéstünk? Szurkálást és alhasi görcsöt tegnap estétől éreztem ma délutánig. Szerintetek mikor lehet/volt/van az ovulációm?



2013. ápr. 10. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
nem késtetek el szerintem, de a reggeli teszt nem mérvadó, nem hiába kell este tesztelni!
2013. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!