Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugy érzem meg fog jönni ismét...

Ugy érzem meg fog jönni ismét sajnos, már 11 honapja probálkozunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltunk vizsgálatokon nincs semmi baj nem értek már semmit.
2008. jún. 12. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem jött addig ne keseredj el.Én ugy éreztem,hogy megjön, de ez is tünet, és most 4 hetes 2 napos vagyok. Neked mikor kellene megjönnie? Szerintem még nincs semmi veszve.
2008. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha minden rendben van mindkettőtöknél akkor sokmindent nem tudsz csinálni, csak kivárni, hogy összejöjjön a dolog. Mi már 2 éve várjuk a babót, de sajna még mindig nem sikerült. Tudom, hogy milyen rossz mindig reménykedni, már gyűlölöm ha megjön. Fel a fejjel, amíg nem jön meg van remény.
2008. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 válaszolomnak holnap kell megjönni egy picit szurkál a köldököm környékén.Idegesit a dolog mert 3 honapja volt 2db.+ tesztem de megjött és a doki is azt mondta hogy nem vagyok terhes azota mindig 1-2 naposak a menziim a 4-5 nap helyett.
2008. jún. 12. 22:17
 4/9 anonim ***** válasza:
hm... Ez a köldök alatt szurkálás pedig jó jel! Mikor csináltad a poz tesztet? Vannak akiknek megjön terhesség alatt, és nekem is azt mondta a doki hogy kevés esélyem van a terhességre, és most... :) a hőd hol tart?
2008. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
márciusban volt a teszt nem vagyok terhes mert voltam azota már többször is dokinál.a Hömérsékletemet meg egyszerüen egy hatalmas kavalkádnak tartom van pár nap amikor 35..de különben tökre változo átlagba 36.2-36.7-ig.most reeggel 36.8 volt
2008. jún. 12. 22:30
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat aranyos vagy de jelem annyi volt már körülöttem csak jönnek a babák csak nekünk nem.kicsit csalodott vagyok.
2008. jún. 12. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várj holnapig az elkeseredéssel! Lehet hogy mostsikerült. Remélemnemjön meg, írd meg ide, hogy mi volt!!! Szorítok!!!
2008. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm remélem jo hirt közölhetek.mindig pontos.Jó éjt!!
2008. jún. 12. 22:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Nah? megjött? remélem nem! ajd írj hogy mi lett!
2008. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!