Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pettingnél úgy esel csak...

Pettingnél úgy esel csak teherbe ha egy adag sperma van a kezeden? És esetleg a hüvelyre való sperma ráfolyásától is teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem gyakori, de előfordulhat, amint már elő is fordult. Estek már teherbe szűz lányok pettingtől, kis "játéktól", úgy, hogy nem volt behatolás. Volt olyan 12 éves szűz terhes lány, aki azt se tudta, mi a közösülés, mégis sikerült teherbe esnie...


Ne kísértsétek a sorsot, mert lehet, hogy ti lesztek a következők. Ha nem akartok babát, akkor minden egyes alkalommal védekezzetek! Akkor is, ha azt gondoljátok, hogy a lány épp nem termékeny, mert pl épp menstruál.

2009. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt kérhetem, hogy egy nőgyógyász fejtse is ki az esélyeket bővebben, köszönöm!
2009. szept. 21. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
nem értem h h jön a teherbeeséshez egy adag sperma a kézen?ez egy új fajta teherbeesési mód?vagy mi?komolyan néhány ember akkora óltári nagy hülyeséget tud kérdezni h csak úgy lesek h ilyen tudatlan emberek is vannak a földön!már bocs!
2009. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor légyszíves emelkedj fel a net elől és fáradj el egy nőgyógyászhoz, mert itt laikusok vannak.


Én egy háziorvos praxisából tudok tapasztalatokat mondani: 3 olyan tinivel is találkozott, aki szűzen lett terhes, behatolás nélkül. Azaz vagy csak a hüvelyére került a spermából, vagy pedig kézzel a hüvelyén belülre. Nyilván nem ez az általános, hanem a szabály alóli kivétel, de semmiképpen sem lehetetlen.

2009. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, nem fogok ilyenért elmenni a nőgyógyászhoz!

Egyébként meg nem tudom miért kell ilyen gusztustalanul válaszolni, van aki kedvesen tud írni, valaki bunkón és az ujjon lévő spermára gondoltam.

2009. szept. 21. 18:12
 6/6 anonim válasza:

Elösször is, akkor is teherbe eshetsz, ha a keze helyett a nyelvén van a sperma!

Ezt nem hagyhattam ki!

Ha valaki ilyen hülye kérdést tesz fel, majd kikéred magadnak, hogy nem nőgyógyász válaszol,annak nem csak a kérdése hülye.

Szerinted a nőgyógyászok egy public fórumon ülnek és válaszolgatnak naphosszat?

2009. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!