Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után egy héttel...

Peteérés után egy héttel mensis görcsök mire utalhatnak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó eséllyel babára, de ez nem 100%-ék. Én, bár meg sem fordult a fejemben, hogy most sikerülhet (majdnem 2 év után), kérdezni akartam a dokinőt, hogy ciklusban miért görcsölgetek, amikor még nincs itt a menszi ideje. Nem volt nagyon erős görcs, de rendesen derékfájás kísérte. Aztán leesett 2hét múlva: biztosan beágyazódás volt :))

Bocsi, ha bonyolult voltam.

2009. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármire utalhatnak. Beágyazódásra is, vagy éppen semmire.


Amikor én ilyet éreztem, mint te, nem lettem terhes, pedig biztos voltam benne, hogy az lettem. És mégsem. Amikor viszont terhes lettem, nem éreztem ilyet. Azt tanácsolom, hogy most még ne keress jeleket, nem érdemes. Csak magadat áltatod vele. Bírd ki addig, amíg nem jön meg a várt időben, és akkor tesztelj. Ezek a tünetek, amiket a nők ilyenkor tapasztalnak, annyira sokfélék és annyira megbízhatatlanok... Nem garantálja semmi, hogy terhes vagy, akkor sem, ha már terhes nők éreztek ilyet a beágyazódás idejében.

2009. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!