Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet, hogy eddig a...

Miért lehet, hogy eddig a PG53 eddig mindig megbízhatóan a 14. napon peteérést, mutatott de most nem? A ciklus 17. napján vagyok, de eddig nem mutatott semmit. Lehet, hogy eltolódik a pé napja?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A PG53 nem vmi megbízható, nekem a kislányom nyálából is páfrányt mutatott elég sokszor, már ki is dobtam. :S Inkább használj ovu tesztet az megbízható! Egyébként nem minden hónapban van PÉ, de elképzelhető az is, hogy később lesz.
2009. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen mikroszkópom és minden másnap páfrányt mutat.Nem bízom benne mert míg az ovu teszt +volt addig a pg/53 szerint nem voltak páfrányok.Az ovu tesztnek hála jókor voltunk együtt és sikerült is abban a hónapban.

12 hetes kismama

2009. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!