Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja kellett volna megjönnie...

3napja kellett volna megjönnie, a teszt+, a doki lát vmit de biztosat csak 2hét múlva. A mellem fáj, ezen kívül semmi. Nem vaok rosszul nem alszom sokat, nem vok kívánós. Mennyi az esélye annak h tényleg terhes vagyok? Rettegek attól h mégsem és+jön.

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy, nem minden tünetnek kell meglennie. Én például hányok, de nem fáj a mellem, s kívános sem vagyok. Az ultrahang lehet, hogy még nem mutatja, de 2 hét múlva fogja, a dokid nem akart fals eredményt mondani, azért nem mondta, hogy ott van a kis lurkó. Szurkolok!
2008. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én először a 6. hétben voltam dokinál, és nekem is azt mondta, hogy két hét múlva menjek vissza... és én is tiszta para voltam, hogy most mi lesz! Aztán a 8. héten megállapította az élő terhességet. Akkor már látod/hallod majd, ahogy dobog a kis szive is. Szerintem ne aggódj, bizti van baba, csak még nagyon picurka! Ja... a rosszullétek nekem csak a 8. hét körül kezdődtek. Elkezdődött 3 hét nagyon durva "másnaposság" :o) Hányás csak néha-néha volt... Aztán vége lett a 12. hétnek... már nem vagyok annyira fáradékony... de a hányás egyre gyakoribb.. és a reggeli hányinger is keléstől fekvésig tart. Szóval ne aggódj!

2008. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!