Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira úgy érzem hogy sikerül...

Annyira úgy érzem hogy sikerült, de nagyon félek hogy csalódom. Hogy ne éljem bele magam?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk. Ez az első olyan hónap, amikor úgy érzem hogy sikerült. De annyira tartok attól hogy bebeszélem magamnak, és ha megjön nem tudom kiheverni. :(

Más is jár(r) ilyen cipőben? Ti hogyan próbáltok ezzel az érzéssel "nem törődni"?


21. ciklusnapom (30-33 napos ciklusaim vannak).

Hőm 37,1 már 5 napja, és 6 napja mindjárt megjön érzés egész nap, folytonos petefészek szurka, felpuffadás, "teltség" érzés...


2009. szept. 21. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi "csak" 5 hónapja próbálkozunk, de én képtelen vagyok nem beleélni magam... remélem neked sikerül. Úgy érzem, az a pár reménnyel telt np is boldoggá tesz, még ha a végén újra szembesülnöm is kell az igazsággal. Én ilyen típus vagyok. Azt mondják, ha nem akarod beleélni magad, tereld el a gondolataid egészen mással! Munka, tv, barátok, szórakozás, főzés, bármi... sok szerencsét!
2009. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 4,5 éve próbálkozunk, de eddig semmi. :( ( nagyon sok orvosi vizsg. volt már, mindketten egészségesek vagyunk ) De ebben a hónapban vmi más. Én is úgy érzem, hogy sikerült, pedig érzem a melleimet ugyan úgy mint minden mensi előtt, és a hasszurkákat is. De van egy olyan érzésem, hogy MOST sikerült. Én csak szombatra nem várom, de már hétvégén csináltam egy tesztet, persze NEGATÍV lett. De, hát én sem értem, hogy minek csináltam meg, egy héttel a mensi előtt úgy sem mutat még semmit a teszt. Várok még szombat-vasárnapig, 7végén már tuti ki kell mutatni, mert mensi után 5 nappal volt PÉ.
2009. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a múlt hónapban nagyon úgy éreztem,na most sikerült!

Késett is vagy 4 napot csináltam tesztet ami persze negatív lett!

Jól felidegesítettem magam, kihajítottam a kukába és azt mondtam sz@rom le az egészet!Dühöngtem egy sort,még jó hogy egyedül voltam. Nem is lettem depis utánna!

Valahogy vígasztalt a köv. hónap!A héten várható a pém,szóval megint új remény!

2009. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy gondolom,hogy igen is létezik hogy valaki megérzi,hogy nincs egyedül.A baj abból van,hogy sokan vágynak rá és mivel az agy írányit mindent produkálnak olyan tüneteket vagy beképzelnek aminek sajnos nem a baba az alapja.Sokan vannak akik nem érzik meg de ha esetleg te azok közé tartozol akik tudják már az elejétől fogva,akkor gratula.Szerintem nem kell elterelni a figyelmet,gondold úgy,ha igazad van és most sikerült akkor titeket választott az a kis lélek és most van itt az idő.Ha megjön akkor annak is oka van.Hisz minden rosszban van valami jó csak meg kell találni.Lehet hülyeségnek hangzik de ezt én így látom ez a privát véleményem.Ha jönnie kell hát jön és gondolj rá nyugodtan ha nem jön ne készülj ki mert mindennek meg van a miértje de nem kell keresni csak fogadd el!Úgyis ő választ.Sok sikert!

2009. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi ebben a hónapban próbálkoztunk először babával.És ez az első kudarcom is.Tegnap kellett volna megjönnni,(nem jött meg,), és szombat reggel negatyvat teszteltem.Elég rossz érzés,pedig még csak 1 hónapja.:( Állandóan simogatom a hasamat,és bisztos voltam benne h. megvan.A mai hőm 36.4,és ez sem valami bisztató.:( Bár csak ma mértem,és addig van remény,míg meg nem jön.Egyébként én is fel vagyok fújódva,és mell érzékenységem is van.Neked szurkolok,remélem MOsT sikerült a babátok!!!:)
2009. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ez a 8. hónapunk, és pontosan úgy érzek, mint Te, hogy most sikrült. De közben félek is, hogy megint csalódnom kell, mégis, valahogy az elmúlt 3 hónapban nem voltam ennyire optimista. Amúgy én ma vagyok a 20. ciklusnapomon. Nincs görbéd?

Az enyém így alakul:

[link]

Szerintem jókor is voltunk együtt. Reménykedek mindenesetre. Szorítok neked is! :)

2009. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!