Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg kimutatja a pg63-as...

Tényleg kimutatja a pg63-as mikroszkóp a terhességet? Az a baj, hogy 3 hónapja használom a mikroszkópot, de sosem tudok kiigazodni rajta. Én csak magát a nyálfoltot látom mindig rajta. Hogy használjam?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 11:00
 1/9 anonim válasza:

Amit használsz az nem a PG/53?

Én hüvelyváladékkal nézem, miután én dohányzom. Első perctől hitelesnek bizonyult, mert emellett hőmérőzök is.

Használat előtt mindig gondosan megkell törölni és enni-inni nem szabad egy jó órával előtte, ha nyálból veszed a mintát!

Remélem tudtam segíteni.

2008. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de PG53-as, csak véletlenül elírtam. Én is hüvely-váladékból nézem, de nem igazán tudom kivenni,hogy páfrányok vannak, vagy buborékok.

Köszönöm a választ.

2008. jún. 12. 11:13
 3/9 anonim válasza:

Az előbb is én válaszoltam.

A tájékoztatójában az volt írva, hogy természetes fénynél kell megnézni az eredményt, hááááát, nekem valahogy a lámpafény vált be. Próbáld ki te is!

2008. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is csak lámpafénynél sikerült beazonosítanom, és csakis hüvelyváladékból.
2008. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En huvelyvaladekbol nem lattam soha semmit, csakis nyalbol. Viszont szerintem az 1 ora nem eves-ivas nem eleg, legalabb 2 oranak kell eltelnie. Es bizony ki kell tapasztalni a hasznalatat. Es az is befolyasolja, hogy mennyit iszol. Nekem pl. fitnesz utan 2 oraval soha nem mutatott semmit, mert edzes alatt legalabb 0.75l vizet megittam.
2008. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,hogy válaszoltatok, köszönöm. kipróbálom lámpafénynél.
2008. jún. 12. 13:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajj de jó ez a téma.:) Nekem is van PG53 mikroszkópom.

Tudom hogy nem lehetne kérdésen belül kérdezni, de ha már itt vagytok: ti hogy takarítjátok a mikroszkópot?

2008. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Andi! Köszi :)))))

Akkor nyilván kár volt a clinnel nekiesnem, lehet azért homályosult be......

Még jó hogy nem az eszemért vettek el! hihihi.....


Jó PG53 kukucskálást!!!!

2008. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Siman vizzel lemosom, es szarazra torlom. a Clean-t hagyjatok az ablakpucolasra. :o)
2008. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!