Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos eltávolították mindkét...

Sajnos eltávolították mindkét petevezetőm. Csak lombikkal próbálkozhatunk tovább. Kit ajánlotok, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalatnak örülök, ha leírjátok ezzel kapcsolatban. Köszi.
2009. szept. 20. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Mi a Káliba járunk, itt minden orvos nagyon rendes.
2009. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is a Kaálit ajánlom. Nagyon alaposak, hozzáértőek, nagyon kedvesek, türelmesek!
2009. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És melyik orvost ajánljátok?
2009. szept. 21. 05:57
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg nagy butaság a Kaáliba járni, ahol mindenért fizethetsz...

Mi államiban voltunk, a barátaink a Kaáliban, még az UH-ért is fizettek, összeírták, több százezerbe volt a gyerek a gyógyszereken felül. Államiban csak az injekcióért, gyógyszerért fizetsz, amit a gyógyszertárban váltazs ki magadnak. És ugyanolyan jó a mutatójuk (hány baba sikerül x beültetésből). Úgyhogy szerintem pénzkidobás a semmiért cserébe...

De ez csak a magánvéleményem persze.

Az államiban ráadásul sokkal emberségesebbek voltak (a saját és a barátok tapasztalata alapján persze).

2009. szept. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Én dr Bernádhoz jártam, de dr Krizsát is nagyon dícsérték nekem.

Én államiban kezdtem, de nagyon undokok voltak, illetve a legfőbb gondom az volt, hogy egy 5 perces vizsgálatra ráment az egész napom, nem volt erre se időm, se energiám, szabadságom meg pláne nem.


Viszont tényleg nem olcsó, ezt is végig kell gondolni!

2009. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Átgondolom.

2009. szept. 21. 14:04
 7/11 anonim ***** válasza:

8.53-as ismét. Pécsen voltam, itt nem megy el az időd, sőt...

A lombikosok UH-ja egy óra hossza, azaz bármikor mész oda, legkésőbb 1 órán belül sora kerülsz. Minden vizsgálatra időpontra hívtak, sose kellett várnom. Ami röhejes volt, mert én 100 kilométert autóztam oda mindig és 5 perc alatt végeztem mindig :-)) És 100 km vissza. Szóval tényleg nem kellett várni.

Kérdés, hogy te merre vagy, kedves kérdező. Nézz körül esetleg a környéketeken lévő államiban.

Meg kérdés, hogy állsz idővel és pénzzel. Pécsre sokan járnak pl. Győrből és egyéb hasonlóan távoli helyekről... Biztos nem hülyeségből. A Kaáli a benzinpénznél sokkal drágább...

Nekem 3 gyerekm van onnan :-))

2009. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2. megint. Van egy csomó fórum az nlc-n, babaneten stb, ahol rengeteg lombikos van, ott érdemes esetleg olvasgatnod, kérdezgetned. Tényleg nem mindegy merre laksz, látod mekkora különbségek vannak! Itt Pesten katasztrófa az állami :( , főleg mióta a Nyírő is fizetős lett és a Szabolcs utcát is bezárták.

Nagyon nagy a gyógyszerköltség, nekem volt olyan szurim, ami 8ezer ft volt (1 db).

2009. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, jótanács, hogy ha kiváltod a gyógyszert, injekciót, kérdezd meg több helyen előtte, mennyibe kerül! Többezer forint különbség lehet, ha odébb mész 3 utcával! Az se mindegy ám!

Igen, sajnos az injekciókat az államiban is fizetni kell, ez egy alkalomra (egy beültetés) kb. 100-150.000 Ft, bár az eredményeidtől (labor) erősen függ, de erre mindenképp számíts...

2009. szept. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Budapesti vagyok, úgyhogy marad nekem a főváros...bár én még Pécsre is lemennék ha kéne.

Köszönöm, hogy mindenre felhívtátok a figyelmem. Régóta azon gondolkozom, hogyha elkezdődik kinél szervezzem meg a percpontos injekció-beadásokat. Mert ha éjfélkor kell gondolom nem csöngethetek be a háziorvosomhoz.:) Vagy beadhatom magamnak?

Igen a pénzre is fel kell készülni, főképp, mert nincsen. Már létrehoztunk a férjemmel egy gyerek-alapítványt (csak minket érint:), ami egy boríték, hát majd most oda mennek a pénzek.

A lelkemet is nagyon rendbe kell tennem, mert péntek óta se élő se holt nem vagyok. Bementem, hogy megkatéterezzék az egyik petevezetéket...és arra ébredtem, hogy kiszedték mindkettőt. Fekve voltam, amikor mondták....talán ezért nem is ájultam el.

Leginkább bizakodni nehéz ebben az állapotban. Már kikészítettem önsegítő, agykontrollos, jógával foglalkozó könyveket...de még nem nyúltam hozzájuk, a sajnos szűnni nem akaró írógörcsök miatt. Legutoljára édesapám halálakor voltam ilyen állapotban.

Ne haragudjatok, hogy leírtam!

Biztos nehéz lesz majd elindulnom, ezt nektek nem kell mondani, ti tudjátok. És köszönök minden választ és segítséget!

2009. szept. 23. 06:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!