Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjed / párod szedett valami...

Férjed / párod szedett valami vitamint babaprojekt elôtt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 07:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, Procreationt szedett 3 hónapig.
2013. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Csak amit előtte is,1000mg-os c itamint és multivitamint.

Viszont táplálkozáson változtatott,kerüte a szervezetnek nem jó kajákat (meki,zsiros cupákos kaják,sok édesség),csak reggelente ivott kávét napi 3 helyett és még azt a hétvégi 1 sört se itta meg (hiába mndtam hogy az nem oszt nem szoroz,ő utánaolvasott és így látta jónak)

2013. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Még nincs babánk, de multivitamin, c vit. az utóbbi hónapokban, mert rossz lett a sparmaképe.

Kedves 10-es válaszoló: tényleg ilyen jó lenne a Wellman? Én patikalátogatóként foglalkozom ezzel a termékkel, de még nem jutott eszembe ezt szedetni a párommal. Sajnos, nekünk sem adnak sok esélyt természetesen úton, de a remény hal meg utoljára...

2013. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! :)

Mi sajnos elég kevés halat eszünk, így ma vettem Omega 3-at.

Mihamarabbi gyermekáldást kívánok kedves utolsó!

2013. ápr. 2. 14:32
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia. Most jelenleg multivitamint szed, de előtte folsavat és B-vitamin komplexet, E-vitamint szedett. A multi jobb. emellett eén Men's Macat is vettem neki, általános erősítő és nagyon jót tesz a spermákkal!Hát remélem, mert egy-két hónapon belül élesbe megy....Én is folsavat, E-C-B-vitamint szedek és cinket!Sok sikert!
2013. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszi!


Ti melyik hónapban álltok neki? :)

2013. ápr. 2. 17:32
 18/19 anonim ***** válasza:

10-es vok.

Megmondom oszinten mi iszonyat szkeptikusak vagyunk, de mikor az elso spermavizsgalat eredmenye rossz lett, elso elkeseredesunkben megneztuk lehet e kapni vmit. Ezt talaltuk. Elkezdte szedni es ra kb 2 honapra volt egy ujabb vizsgalat, aminek az eredmenye szoges ellentete lett az elsonek. Szedte meg egy db-ig, de aztan abba maradt a lelkesedes, egy ido utan megint nem szedte.

Aztan volt meg egy vizsgalat, aminek az eredmenye megint rossz lett, erre megint elkezdte szedni, majd egy honap mulva meg lett ismetelve, aminek megint jo lett az eredmenye...leszamitva egy dolgot, ami miatt egybol lombikra kuldtek minket.

Totalis elkseredes volt, de szedte a wellman tovabb vmint leszokott a kaverol. Es 5-6 honappal kesobb, termeszetes uton teherbe estem. Amugy 2 ev es 8 honapig probalkoztunk.

Szoval nem tom, komolyan. De az biztos, hogy fel evig egyszer sem szedte, de amikor igen az a spermakepen egyertelmuen latszott. De azt is tudom, hogy lehet veletlen is, hisz a pasiknal is cserelodik a sperma 3 havonta v hogy es lehet, hogy ez pont egybeesett azzal, hogy szedte a vitamint.

Minket ettol fuggetlenul azert meggyozott. :)

2013. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

14-es vagyok

Kedves kérdező, köszönöm a biztatást, remélem most már tényleg hamarosan bekopog hozzánk a gólya :)

Kedves 10-es válaszoló: köszönöm neked is az infókat, nyáron lesz a következő vizsgálat, ha a mostani vitaminokkal addigra sem javul a helyzet, akkor váltunk.

Sosem lehet tudni mi válik be :)

Több, mint 4 éve nem védekezünk - ebbe bele tartozik az az időszak is, amikor még nem terveztük a babát -, de sajnos eddig nem jött a kis csoda.

2013. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!