Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen betegsegeknel lehet...

Milyen betegsegeknel lehet hcg a szervezetben?

Figyelt kérdés
Egy hete vannak terhessegi tüneteim, van 4 db pozitiv Clearblue tesztem, ma voltam dokinal, aki hüvelyi uh-on nem latott semmit, aztan delutan felhivott, hogy a laborombol az derül ki nem vagyok terhes.Delelött meg azt mondta, hogy a terhesseg nem zarhato ki.Az egyik tesztet akkor csinaltam, amikor közölte velem a jo hirt delutan, fel orankent pisilek, es meg igy is pozitiv lett a teszt, nemhogy elsö pisiböl,raadasul a negyedik.Most mi van. Letezik, hogy 4db clearblue teszt is selejtes lenne?
2008. jún. 11. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt talaltam a neten:


"Álpozitív eredményt adhat vesebetegség, immunrendszeri kórállapot, illetve az agyalapi mirigyben termelődő és a HCG-hez igen hasonló kémiai szerkezetu hormon (LH) túltermelődése."


Remelem, ezek kozul semmi sincs nalad, hanem baba, amit meg nem latni uh-on!

2008. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egyik teszten amit csináltam rá volt írva, hogy egyes ciszták is okozhatnak pozitív eredményt.

DE remélem, hogy baba van a dolgoban! :)

2008. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szepen a valaszokat. Szerintem ha ciszta lenne az ok , marmint nögyogyaszati ciszta, azt mar mutatta volna az uh nem?
2008. jún. 12. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!