Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülye kérdés, de most...

Lehet hülye kérdés, de most terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

6 napja késik,4dik nap csináltam tesztet,amin halványan,de látszott,hogy pozitiv,szédülök,fáj a gyomrom,hányingerem van,de mégis valahogy olyan fura érzésem van,mintha mégse lennék terhes,pedig többen is megnézték a tesztet és látsszott hogy pozitiv...

most akkor mi lehet?


2009. szept. 19. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Szerintem Te kivételesen nem igazán szeretnéd, hogy terhes legyél, mert a legtöbb kérdező a "jeleket " figyelgeti magán és a szellemvonalas halvány pozitív, vagy másnapra eltűnő tesztben is keresik a választ.

Szerintem meg babás vagy, elég 1értelmű, gratulálok!

2009. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Menj el dokihoz. Itt senki nem fogja megmondani terhes vagy e vagy nem.
2009. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

holnap csinálj még egy tesztet,az már elvileg erősebben fog látszódni.

és ha az is + akkor irány a doki,és nagy valószínűséggel babát fog mondani.

az 1.babámmal úgy lettem terhes,hogy semmi tünetem sem volt,csak késett.majd pár héten belül fáradékonyabb és szaglásosabb (jobban éreztem mindent) lettem.

Ennyire nem akarod a babát,hogy nem is akarod érezni?

2009. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nagyon úgy tűnik, hogy babás vagy, esetleg nem mered beleélni magad?
2009. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt hiszem igen....nem merem beleélni magam...félekacsalódástól :(
2009. szept. 19. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!