Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap (nem) kellene megjönnie...

Holnap (nem) kellene megjönnie, de semmit sem érzek sehol.A hőm 37.2 napok óta. Van krémszerű folyásom pár napja. Ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Akár utalhat is! A hő a mensi előtt 12-24 órával esik vissza! Nekem pl. a mensi napján esik le 36,5-re. Ha holnap nem jön meg és reggel a hőd még mindig "magas" pénteken csinálj egy tesztet! Ha terhes vagy nem kell feltétlenül tüneteidnek lennie! Szorítok, hogy baba legyen a dologban!
2008. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, esetemben a krémszerű folyás abban a ciklusban jelent meg a nem várt menzi előtt, mikor már terhes voltam, előtte Én jellemzően tök száraz voltam mindig menzi előtt. Bár, nem feltétlenül függ össze a két dolog. De, válaszolva a kérdésre, igen, utalhat terhességre a folyás.
2008. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, reménykedem még egy kicsit...
2008. jún. 12. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!