Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na ez most mi volt? Ilyen még...

Na ez most mi volt? Ilyen még soha nem volt! Ez a hirtelen felugrás fura és biztos hogy jól mértem mert direkt 2-szer is megmértem!

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 19. 08:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szia,

Hát ez jó kérdés. Bármi miatt lehet.. de lehet, hogy nincs különösebb oka. Még nincs semmi veszve. Még annyira az elején vagy. Szerintem ne aggódj. Mehet még feljebb. Várjuk ki a végét szerintem. Még jelentkezz...

Ne feledd, a remény hal meg utoljára... (és a lepényhal meg elől :D - bocsi de nem tudtam kihagyni...)

(utolsó vok)

2009. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi szorgalmasan vezetem majd a görbém meg lenne még egy kérdésem!Ha ez tényleg pé volt létezik hogy ilyen korán?Vagy betesz az állandó 4-5 napos késés?Mert májusban volt egy vetélésem azóta csinálja ezt hogy 4-5 a legtöbb 8 nap volt késik!Na mindegy majd meglátjuk!Köszi a választ majd jövök még!
2009. szept. 22. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!