Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na ez most mi volt? Ilyen még...

Na ez most mi volt? Ilyen még soha nem volt! Ez a hirtelen felugrás fura és biztos hogy jól mértem mert direkt 2-szer is megmértem!

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 19. 08:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Leugràs inkàbb :) szerintem ebböl peteérés lesz! Ha hidegebbek az éjszakàk, nekem is alacsonyabb szokott lenni, föleg ha itt vagyok anyosék, hidegebb a hàz, ma reggel 36 volt pl.! Volt honap hogy nekem is ilyeneket ugràlt, zavartak volna dokihoz! :D
2009. szept. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi akkor minden 2-ik nap innentől esélyes?
2009. szept. 19. 08:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem! Minden nap esélyes, nem rég olvastam egy kutatàsrol, ahol kimutattàk, hogy mindennap lehet szexelni, a spermàk is életrevalobbak lesznek, és fürgébbek, és a szàmuk is növekszik!:) Szoval, rohanj, ugord meg apàt :))))
2009. szept. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké megfogadom a tanácsot!!:D:D:D:DKöszi
2009. szept. 19. 08:31
 5/12 A kérdező kommentje:
De akkor elvileg most van pé-m???Ilyenkor mikor van ovu?Vagy az nem egyformán van mindenkinek?Az a görbén hogy fog mutatkozni?Eséssel vagy emelkedéssel?
2009. szept. 19. 08:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt úgy néz ki, hogy ma reggel megtörtént az ovu. Nekem ugyanez volt két ciklussal ezelőtt, hogy előtte felugrott, aztán leesett. Az van, hogy alapesetben hajnalban történik meg. Ilyenkor a legbiztosabb,ha előző este vagy aznap reggel vagytok együtt. De innentől még két napig érdemes együtt lenni. HAJRÁ!! Mivel ti megtettek mindent,mostmár csak egy normális ciklusnak kell következnie. VAgyishogy a hőnek emelkedőnek kell lenni,vagy fel kell ugrani és ott kell maradni. Tartósan. Drukkolok!!! Én most nem vagyok ilyen szerencsés, mint te. :(
2009. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves utólsó köszönöm a válaszod de tenap vettem észre hogy nem jó jelöltem be az együttlétünket!Most kijavítottam!Tegnap sajnos nem tudtunk együtt lenni szerintem most lemaradtam mert tegnap még lent volt a méhszájam ma meg fent van nagyon!Ma tudunk együtt lenni de az már nem jó ugye?

[link]

2009. szept. 20. 07:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Elsö vagyok, szerintem ez még nem a peteérés, mert ma nézegettem a régi ciklusaim, és azt vettem észre hogy a màsodik hö leesés utàn 12 nappal, jön meg a menszim!Az elözö ciklusod nézve, szerintem neked is tul korai lenne még ez a peteérés! De amugy /ha az volt/ jo ha tegnap voltatok együtt, mert mikor felmegy a hö akkor van peteérés!

2009. szept. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia, ne aggódj az együttlét miatt, mert előző nap voltatok és a "kisfickók" köztudottan több napig élet és fogamzóképesek. Két napig tuti.

Én változatlanul is azt tartom, hogy megvolt a tüszőrepedés, ennek jele az, hogy leesett a hőd és bizonyítéka, hogy az azt követő nap meg felment.

Mostmár csak az kell, hogy ennél lejjeb már sose menjen, inkább minél feljebb :)


A "tegnapelőtt 11:45" - ös voltam :)

2009. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi utólsó de csatolom a görbém !Miért nem megy fentebb!

[link]

2009. szept. 22. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!