Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hüvelyi ultrahangal mikor...

A hüvelyi ultrahangal mikor látja meg az orvos a terheséget?

Figyelt kérdés
mert hétfőn voltam és mégnem látot semmit! Aztmondta menek vixa 2 hét mulva mert 9 napja nem jött meg! Vagyis most már több!
2008. jún. 11. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
úgy tudom 5-6 hetesen már látja
2008. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azzal is kell egy kis idő mire látszik valami,de még így is hamarabb látszik minden,mint a hasival! szerintem ott is kell egy jó 3 hét,mire látszik valami! jó babavárást
2008. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tesztet csináltál?
2008. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elvileg az 5. héten már látja a petezsákot
2008. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5-6. hét körül!
2008. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csínáltam textet de nagativ lett! 11 -ik napon vagyok már hogy nem jött meg de semmi jelét nem mutatja hogy meg akar jönni! A melleim kék eresek fehér mirigyek vannak rajta! A hasam néha xurkál! Szerintettek lehetek terhes?
2008. jún. 11. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én terhességem első tünete is az volt, hogy erős kék erek jöttek ki a mellemen. Már az elmaradt mensi előtt jelentkezett, mondtam is a férjemnek, hogy ez baba, és be is jött. Már 26 hetes a kis drágánk. Tehát sztem a kék eres cici utalhat babára. Nem próbálsz holnap a reggeli elsővel egy tesztet? Vagy mikor lett negatív az előző?

Sok sikert!

2008. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam 5 és fél hetesen (utolsó menzitől számolva) már egyértelműen látszott a petezsák.
2008. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!