Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ir-esek! A kezelés megkezdését...

Ir-esek! A kezelés megkezdésétől hány hónap telt el a teherbeesésig?

Figyelt kérdés
Én 2 napja szedem még csak a meforalt, meg tartom a diétát és a mozgást is. A dokim szerint csak enyhe/közepes Ir-em van. Kb mikorra várhatom a csodát?
2013. márc. 28. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy évig tartottam a kezelést, próbálkozni csak azután kezdtünk. Az első próbálkozós hónapban sikerült, most vagyok 5 hetes :) :)
2013. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak 2-3 hónap szünetet mondott a dokim. Neked miért mondtak 1 évet?
2013. márc. 28. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mondtak egy évet. Akkor kezdtek el kezelni,amikor még nem terveztünk babát, csak zavartak a tünetek (hasmenés, éhségrohamok, hízás, stb.) Ezért segítséget kerestünk és kaptunk is. Mire belevágtunk a babaprojektbe már minden rendben volt :)
2013. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi! Félreértettem! Köszi!
2013. márc. 28. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok nektek! :)
2013. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En lassan 9 honapja tartom a 3-as kezelèst, eddig sajnos nem sikerult mè teherbe esnem, viszont rovidultek a ciklusaim. Elotte 38-68 naposak voltak. Mostmàr 30-35 naposak, van pè is, de a baba mèg vàrat magàra...

Baràtnomnek sokkal rosszabbak voltak az eredmènyei, mègis a 2. honapban teherbe esett. Szerintem ez vàltozo, kinek mikor sikerul...

2013. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 6-os drukkolok neked hogy minél hamarabb sikerüljön a baba!
2013. márc. 30. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!