Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 30 napos a ciklusom, akkor...

Ha 30 napos a ciklusom, akkor mikor tesztelhetek. Ma vagyok a 26. napon, vagy várjak még egy kicsit?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha nem jött meg a havid, addig teszt pazarlás.
2013. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindig mindenhol azt javasolják, hogy a nem várt napjáig érdemes várni a teszttel, de akár a nemvárt után 1 héttel is csinálhatsz tesztet. Szerintem sem kell elsietni, ha ott a baba akkor teszt nélkül is jól van. Dokihoz 6-7 héten érdemes menni. Legkorábban a peteérésed után 16. napon lehet tesztelni, ekkor már mutathat valamit a teszt.
2013. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ok.köszönöm
2013. márc. 28. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd akkor tesztelj, ha nem jön meg. Előbb felesleges és csak elszomorít ha negatív az eredmény.
2013. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értem. nem vagyok türelmetlen, csak olvastam olyat is, hogy valakinél kimutatta. tudom nem vagyunk egyformák.

csak gondoltam megkérdem a véleményeket :)

2013. márc. 28. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem kimutatta, de mint kiderült, ketten vannak:) lehet ha csak egy, én se látom még a csíkot. amúgy én úgy vagyok vele, ha tudod normálisan érzelmileg kezelni a hómezőt, nyugodtan tesztelj, amikor akarsz.
2013. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nálam a 26. napon már kimutatta a teszt halványan, alig láthatoan és 10 perc után, de nekem 26-28 naposak a ciklusaim és korábban volt peteérésem a szokásosnál, lehet hogy még várnod kéne 3-4 napig

26hkm

2013. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!