Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj, hogyha az LH szintem...

Az baj, hogyha az LH szintem magasabb mint a FSH?!

Figyelt kérdés
Az LH szintem: 22,51mIU/ml, az FSH pedig: 6,03mIU/ml. És ha baj akkor milyen betegségre utal? Mert olvastam,hogy az FHS-nak kell többnek lennie. Köszönöm előre is.

2013. márc. 28. 11:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a luteális fázis hossza 14 nap, de előfordulhat 12-16 nap is, simán elképzelhető a ciklusod hosszát tekintve, hogy peteéréskor vagy annak közelében voltál, tehát egyáltalán nem rossz az értéked...
2013. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Már ott hibázott a dokid,hogy a terheléskor nem csak cukrot hanem inzulint is kellett volna nézniük...de őszinte leszek nekem pco-m van és inzulin rezisztánciám..a cukrom 7,6 volt és már akkor mondták nem a legjobb de az inzulinom a terhelt 254 és a z brutálisan magas,vagyis a terhelést se lehetett volna megcsinálni..szóval tényleg endokrinológus kell menned és minimum Merkformin tbl.amit én már szedek.Most megyek én is és meglátjuk mi lesz a folytatás...ha gondolod írj szívesen válaszolok.
2013. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nekem az éhomi cukrom jó volt. 4,7. Tehát terhelhető volt. És a terhelésnél csak az első 30-ik perc volt rossz... 5,1 volt az éhomi, és utána felugrott 8,9-re. de utána ment szépen lefelé.... Azért ha komoly baj lenne akkor szólt volna az orvos nem??!:(
2013. márc. 31. 19:01
 14/16 anonim ***** válasza:
nogyogyasz nem ert ehhez, mindenkeppen endokrinologust kene ezzel felkeresni.
2013. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen. Akkor mindenképpen felkeresek egy endokrinológust.:) Csak már elég sok volt nekem ez a 3 év....:S
2013. márc. 31. 19:28
 16/16 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Középidőtájt tényleg jó ez az LH érték. :-)

Ha endokrinológushoz elmész, megúszhatod a következő 3 évet. :-)

Ha az ember nem a megfelelő orvoshoz megy, tényleg csak az idő múlik...

2013. ápr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!