Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clearblue tesztem halovanyan...

A Clearblue tesztem halovanyan ugyan de + lett, ma voltam orvosnal, es hüvelyi uh-t csinalt, de azt mondta hogy meg nem lat igazabol semmit. Lehet, hogy nem is vagyok terhes?

Figyelt kérdés
de en ugy szamoltam, hogy kb:3-4 hetes terhes lehetek.(pontosan tudom mikor hozhattuk össze, mert csak ket lehetseges alkalom volt, mert sajnos külföldön dolgozik a parom)es mindenhol azt olvasom, hogy hüvelyi uh -val, mar kimutathato a 3-4 hetes terhesseg. Volt labor vizsgalat is, holnap meg is tudom az eredmenyt, de annyira aggodok,lehet hogy nem is vagyok terhes?105kg vagyok, tehat nem vekony alkat, ez okozhatja hogy meg nem latta?
2008. jún. 11. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem babát vársz, az UH-nak nem feltétlenül kell kimutatni még ilyen korán. Viszont a vérvételből már holnap kiderül! Drukkolok!
2008. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A doki is azt mondta, hogy meg ne ilyedjek, mert az hogy meg nem latja az nem jelenti azt, hogy nincs is ott, csakhat mondom mindenhol azt irjak, hogy 3-4 hetes terhesseget mar latni lehet hüvelyi uh-on.Ezert aggodok.Jaj istenem sose jön el a holnapi nap.
2008. jún. 11. 13:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetseges, hogy egyelore az UH nem latott semmit. A teszt egyelore biztosabb. Viszont 5-6 hetesen mar latnia kell a petezsakot a maszatta.
2008. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-4 hetes lehetsz? az utolsó mensitől, vagy az aktustól számítva???
2008. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz még tesztet? nekem anno azt mondták, hogy hormoninjekció nélkül nem eshetek nteherbe.. aztán mégis.. :-) de alig hhittem el.. 8 tesztet csináltam aznap, különböző időpontokban.. s mindegyik + volt.. én nem birnám ki holnapig!! :-) Drukkolok neked!
2008. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
előző hozzászóló vagyok.. Én a kimaradt mensi után 4 nappal teszteltem.. 6 hetesen voltam először orvosnál, de már hallottam a szivhangját.. de a doki azt mondta, még magyon pici, alig látszódott nálam is..
2008. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aktustol szamolva harom negy hetes, attol függ, hogy melyik alkalommal jött össze.
2008. jún. 11. 14:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgyan így voltam, mint Te. 3 hetes terhesen mentem UH-ra, de nem látott semmit. Tiszta ideg voltam, mert már 3 éve próbálkoztunk. Annyit mondott, hogy lehet baba, mert megvastagodott a méhnyálkahártya, de menjek vissza következő héten, akkor tutira mondja, addig a pozitív teszt ellenére se bontsunk pezsgőt. Azt hittem megőrülök, alig teltek a napok..., visszamentem és ki volt írva, hogy: "a rendelés elmarad". Senkinek sem kívánom! De ragaszkodtam a dokihoz, ezért nem mentem máshova. Két hét múlva tudtam csak meg 100%-ra. Ma 5 hónapos a kicsi lány!:-) Remélem neked is sikerült.
2008. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha aktustól számítva 3-4 hetes, az már 5-6 hetes terhességnek számít. (Mivel az utolsó menstruációtól számítják). Szerintem már kéne látszania, de lehet, hogy csak 1 hét múlva fog. Drukkolok:)
2008. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, és majd írj, hogy mi a helyzet:)
2008. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!