Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor naponta vagy...

Most akkor naponta vagy kétnaponta kell együtt lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát február óta :(
2008. jún. 11. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából ez nagyon függ a sperma minőségétől is! Ha sok a párod spermiumszáma (persze ezt csak vizsgálattal lehet kideríteni), akkor lehet naponta, viszont a dokik inkább 2-3naponta ajánlják, hogy több és jobb minőségű sperma tudjon termelődni. A gyakori szeretkezés sem jó, ha babára vágytok.
2008. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy adag sperma 8 héten át készül, és minden nap újabb és újabb adagok kerülnek abba a stádiumba hogy megtermékenyíthesse a petesejtet. Szerintem lehet naponta, másnaponta szexelni, amit javasolnak, hogy az ovuláció előtt 3 nappal a férfi legyen önmegtartóztató.
2008. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk elsőre összejött, pedig minden nap szeretkeztünk, volt, hogy többször is. Szerintem itt nincs olyan, hogy "kell". Mi sem a baba miatt szeretkeztünk naponta, hanem igényeltük, az csak bónusz, hogy olyan gyorsan megfogant a manócskánk!

Esetleg próbáld ki a málnalevél teát, mensitől peteérésig, onnantól pedig a palástfüvet. A málnalevél segíti a peteérést, a palástfű a beágyazódást. Sok sikert!

2008. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is így gondoltam, ebben a hónapban kétnaponta leszünk együtt. És reggelente iszom a cickafarkfűteát.
2008. jún. 11. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:

ahogy írták függ a férfi spermájátol, ha nem túl sok sejt van benne akkor az csak rossz ha napont szeretkeztek, meg az sem jó hogy ha csak reszelget téged.

amúgy a hímivarsejt akár 5 napig is életben van benned, így ha 3 naponta sexeltek tuti van benned mindig élö sperma ami várja a petesejtet, és egyre feljebb csúszik benned hogy az áhitott sejttel egyesüljön (persze ha életrevaló a sperma).

2008. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom azt mondta minden másnap legyünk 1-ütt mert a párom ha sűrübben vagyunk 1-ütt vaktölténnyel fog lőni és nem jön össze a babó! Remélem segítettem! Szép napot
2008. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor tényleg maradok a minden másnapi együttlétnél :)
2008. jún. 12. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!