Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy utolsó menstruációtól...

Egy utolsó menstruációtól számított 7 hetes terhességet biztosan lát az orvos a hüvelyi ultrahangon?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, hiszen már van olyankor szívhang is.
2008. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Latnia kell. Nekem ot hetesen mar gyonyoruen latszodott a petezsak a pici pottyel.
2008. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is látta, de szívhang nem volt, csak a szívcső pulzált. Visszahívott emiatt 2 héttel későbbre.
2008. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát, ha április 13-án menstruáltam utoljára, a májusi helyett csak 5 nap barnázás volt, és június 2.-án csinált a doli hüvelyi ultrahangot, amin semmit nem látott,akkor nem vagyok terhes???
2008. jún. 11. 12:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem mondott a májusi uh-án semmit a doki, hogy esetleg az a barnázás mire utalhat? nem kaptál rá gyógyszert?

Ja és nem akarlak megijeszteni, de az, ha semmi nem látszott az jelentheti azt is, hogy méhen kívüli... csak még nem látszik jól... nézesd meg magad újra és drukkolok hogy a pici ott legyen jó helyen csak még pici és ezért nem látszik

2008. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A májusi barnázás után kb két héttel megjött csak gyengén. Csináltam tesztet is az is negatív...
2008. jún. 11. 12:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem vagy terhes. 7 hetes meg biztos nem. Nekem 4 hét 5 naposan látták a petezsákot, 7 hét 6 naposan pedig már szívhang is volt.

Lehet, hogy a májusi barnázás ovulációt jelzett, nem? Legalább is, ha két hétre rá megjött...

2008. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet, de máskor nem szokott...
2008. jún. 11. 12:58
 9/10 anonim ***** válasza:
ha a teszt is negatív akkor biztos nem vagy terhes... leget hogy voltál, de elvetéltél, úgy hogy meg sem érezted... Sajnos az ilyen előfordul! Sok szerencsét a jövőben!
2008. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!!!
2008. jún. 11. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!