Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MI köze a természetes kiválasz...

MI köze a természetes kiválasztódásnak ahhoz hogy az én párom meddö?

Figyelt kérdés

Sajnos a férjem meddö,tehát neki max mesterségesen leet valamit ügyködni.Pár ismerösöm erre csak ennyit mondott,hogy

t"ermészetes kiválasztódás"



2013. márc. 26. 09:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagy "meddő" nekem csak gyógyszerekkel és kezeléssel sikerült az első terhességem és a második is (most 9 hét)...


Nem tudom ezt a kiválasztódást... A Fiammal egyszer 24 egyszer 37 hetesen véreztem be... Megmaradt itt van és velünk van egészséges és iszonyat okos ügyes... Igazi kis csoda baba... 8 hetesen forgott 5 hónaposan ült és alig volt 6 hónapos mikor már felállt és lépett kettő önállót (persze utána hatalmasat borult) 8 hónaposan rohant... Most 3 éves és annyi a gyermekem hibája hogy "csúnyán" beszél (edd, tettő, hámo, né...) de így 10 ig elszámol, tudja a színeket de azt is úgy mondja hogy pijó (piros)... stb...

Nem akart velünk maradni szülésre majdnem ráment az élete de igazi kis küzdő alkat! Büszke vagyok rá mert Ő igazán megharcolt az életéért háromszor is :)

2013. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Csatlakoznék azokhoz a válaszolókhoz, akik szerint az ismerőseid enyhén szólva is...

És ráadásul ostobák, ha azt gondolják, hogy a meddőség oka a természetes kiválasztódás lenne. Az ugyanis arról szól, hogy a környezethez jobban alkalmazkodó élőlény marad életben.

Ha kicsit utánanéznének, észrevennék, hogy a meddőség oka a legtöbb párnál olyan véletlen következménye, aminek a világon semmi köze a genetikához. Például egy kismedencei gyulladás, és elzáródnak a petvezetékek. A sok méregtől, amit belénk tömnek, anyagcserezavar, ennek következményeképpen borul a hormonháztartás. Ugyanez a férfiakra is igaz.

És lehet, hogy egy olyan pár, aki ilyen gondokkal küzd, egy okosabb, ügyesebb, életképesebb utódot tud létrehozni némi rásegítéssel, mint az, amelyik évente magától összehoz egy gyereket.

Csak épp nem volt szerencséjük...

2013. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ.
2013. márc. 30. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!