Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőemelkedés nem várt előtti nap?

Hőemelkedés nem várt előtti nap?

Figyelt kérdés
3 napja mérek napközben 37,1-37,3 hőt. Most is 37,2. Holnapra nem várom. Azt olvastam több helyen, hogy ha a nem várt előtt többször mérsz 37,1-37,5 közötti hőmérsékletet, akkor nagy valószínűséggel tesztelsz hamarosan pozitívat. Egyéb tünet, megduzzadt a mellem és puffadok. Más nincs. Nekem soha nincs sem lázam, se hőemelkedésem a legmakacsabb vírusnál sem( ez is a baj az orvosok szerint, mert könnyebben gyógyulnék) Szóval beteg nem vagyok! Igazából hasonló tapasztaltok érdekelnének!!! Valakinél alakultak-e hasonlóan a dolgok???

2013. márc. 25. 18:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy menzeszkor visszaesik a hő, de azt nem hogy már előtte vagy amikor megjön...
2013. márc. 25. 18:57
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Napközben mérsz? Csak ebben a három napban? Ha igen, akkor ez nem jelent semmit. Reggel kell mérni, és a ciklusban végig érdemes.
2013. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hőmérőzni. Napközben mértem csak. Azért mértem elsőre is mert állandóan fázok, néha meg melegem van. Csak azért találtam furának, mert nekem 36,5 fölé szerintem gyerekként meg csak fel a hőm, és eszembe jutott az a cikk a terhesség tipikus jeleiről. Valamint, amit már itt többször olvastam, hogy minden szokatlan gyanús!!! :) Csak hasonló tapasztalatok érdekelnének, ha volt esetleg.
2013. márc. 25. 19:50
 4/8 A kérdező kommentje:
ment
2013. márc. 25. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sokan figyelték ezt direktben. Ha van időd nézegess terhes görbéket a neten. Viszont mindenkinél máshogy alakul a görbe, ezért is mondják, hogy minimum 3 hónapos vezetés után lehet kielemezni a görbéket.

(2-es voltam)

2013. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm! Pár nap és kiderül...
2013. márc. 25. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mikor vegre sikerult a baba akkor a reggeli hom 37 fole ment(innen tudtam hogy babam lesz mert nem esett le a nemvart elott..).De napkozben mar par hetesen mericskeltem mert feltem hogy lazas leszek,es 36,4 volt napkozbeni atlag hom..Szoval szerintem attol hogy napkozben magas a hod nem hiszem hogy babas vagy. De majd tesztelj ha holnap nem jon meg.Es merd meg felkeles elott,ha akkor is magas akkor lehet ra esely!:)
2013. márc. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki hasonlót észlelne, akkor ideírom okulásnak, hogy nálam vagy menzeszt jelzett a hőemelkedés vagy semmit , de tuti nem babót! Sajnos! :(
2013. márc. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!