Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 18-napon. Szur a...

Ma vagyok a 18-napon. Szur a hasam folyásom van. Lehet beágyazodás? Mikor lehet tesztelni? Ovu tesztel is lehet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ovu tesztet nem használtam, azt nem tudom, a terhességi teszttel várd meg az esedékes mensi napját, ha nem jön meg, akkor tesztelhetsz, de számíts arra, hogy olyankor még nem mindenkinek mutatja ki. Van, akinek igen, de nekem pl. csak 6 hetes terhességnél lett pozitív. De ha nem jön meg, az már okot ad a reményre. :-)

Sok sikert!

2008. jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a beágyazódás kb 6 nappal a megtermékenyítés után történik meg. 4-5 nap míg oda ér, és még 3-4 míg beágyazódik.
2008. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!