Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Van valakinek...

Lombikosok! Van valakinek tapasztalata a témában?

Figyelt kérdés

Petefészek stimulációt követően 12nappal ezelőtt kaptam tüszőrepesztőt.

11 nappal ezelőtt voltunk párommal az előirat szerint.

Ha nem sikerült teherbe esnem,akkor is 14 nap a tüsző leválása,mint normál esetben?Ilyenkor mi történik?

Még nem mertem tesztelni.


2013. márc. 24. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerült a baba, akkor peteéréstől számítva kb a 14. napon megjön a vérzés.

Nekem is volt ciklus monitorizálásom, én is kaptam injekciót peteérésre, amikor elérte a megfelelő méretet kaptam tüszőrepesztőt és utána (úgy emlékszem) 36 órával kellett együtt lenni. Utána utro-t kellett használnom de sajnos nem sikerült a baba és 16 napra rá megjött.

2013. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Akkor tovább izgulok.Szerdán megyek ultrahangra.
2013. márc. 24. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg addig van remény. Nekem akkor utro használata ellenére jött meg. Pedig igazából addig meg sem jöhetne, amíg tart az utro. Első voltam
2013. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyoma nincs menses-nek.Reménykedem.

Köszönöm még egyszer!

2013. márc. 24. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!