Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi a tapasztalata e...

Kinek mi a tapasztalata e vitaminról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok kinek mikor, mennyi idő után, egyáltalán segített e hamarabb teherbe esnie?

Mennyit szedtetek naponta és meddig? Férjetek szedte e vagy szedi e?



2013. márc. 19. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi két hónapig próbálkoztunk, mielőtt elkezdtem szedni az e-vitamint ("Vitamin E Bioextra 400 mg lágykapszula"), plusz mellette a Supradynt is szedtem (naponta 1-1 szem), és a második ilyen vitaminozós hónapban hoztuk össze a kisfiunkat, aki pár hét múlva megszületik.

A páromat nem tudtam rávenni, hogy szedje, neki ez túl nagy, nem tudja lenyelni (pasi...), neki csak sima gyerek multivitaminos gumicukrot (Marslakócskák) vettem, azzal megbirkózott az én kemény párom is. :D

Nem tudom, hogy melyik hatott, de valamitől összejött a baba. ;) Sok sikert nektek!

2013. márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6 hónap próbálkozás után elkezdtem e vitamint szedni, 1 hónap múlva kb. összejött a baba, de nem tudom ,hogy ennek köszönhető e.Egy barátnőm ajánlotta, ő is szedte és egyből teherbe esett, de ez nála 15 évvel ezelőtt volt.
2013. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
remélem nekem is így lesz, kb 1 hónapja szedem az e vitamint
2013. márc. 23. 13:38
 4/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem nem csinált semmit! :-( Hormonstimuláció mellé szedtem, ennek ellenére 6mm lett csak a nyálkahártyám, el is maradt a beültetés. :-(

2013. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nekem 16.napra 9mm-es méhnyálkahártyát csinált de sajnos terhes nem lettem
2013. márc. 28. 17:46
 6/12 anonim ***** válasza:
En ebben a ciklusban kezdtem, 20-ra nem varom :) kivancsi vagyok :)
2013. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is szedem, napi 400mg-mot, de eddig semmi. A nyálkahártyám 8.9mm volt eddig max. :-(

De szerintem E vitamin nélkül még ennyi sem lenne!

2013. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az orvosom szerint csak tejjel szabad bevenni!
2013. ápr. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is napi 400mg szedtem eleinte amikor elkezdtünk próbálkozni, mert ugye Én is sok jót olvastam róla, mellette szedtem Elevit-et, meg 1000mg C-Vitamint, párom is E+C vitamint, és Nekem nem jött be. Amikor szorgalmasan szedtem mindent semmi nem volt, aztán mikor meguntam, már csak kb. hetente 1x amikor eszembe jutott bevettem, és lám, most lettem terhes, 1 év után. Ja, és mellette kipróbáltam minden mást is! :)
2013. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tejjel?
2013. ápr. 23. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!