Jucus27 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Utolsó rendes mensim Január 18-án volt! Majd Feb.10körül elkezdődött az a bizonyos reggeli émelygés! De Feb 20-án megjött, vagyis elkezdtem vérezni! Ez a vérzés kb2napig tartott és nagyon kevés volt mennyiségre! Elmentem a dokihoz de Ő azt mondta nem lát semmit. De én már nem érem most Márc.24 van már mensiznem kéne de semmi! Teszteltem már de -lett! Pajzsmirigy hormont szedek ez befolyásolhatja a teszt eredményét?
2013. márc. 24. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A teszteredményét szerintem nem befolyásolja a hormon, de azt igen, hogy rendszertelené vált a mensid. Az orvosodnál kellene tájékozódni, hogy melyik gyógyszer mire van hatással, ő többet tudna segíteni mint mi.
2013. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1,5éve szedem ezt a gyógyit eddig mindíg renszeres volt a mensim!
2013. márc. 24. 16:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült a baba! Most kb 4-5 hetes vagyok! Nagyon örülök! Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 10. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!