Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon most terhes lehetek?

Vajon most terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Az utolsó mensim márc. 3-án jött meg és 7.-én múlt el. 10.-én voltunk együtt megszakításosan vagy 4x (2x délelőtt,2x este) Meg rá egy pár napra vmelyik este szintén volt 2x megszakításos (az elsőt gumival csináltuk és a másodikat már anélkül). A páromnak amúgy is rengeteg előváladéka szokott lenni,így nem tartom kizártnak,hogy terhes lehetek,mert sperma simán kerülhetett belém,csak szerintem még korai,még 2 hét se telt el.Jövő hétvégén kell majd megjönnie,de mégis vannak tünetek,ami arra következtetnek,hogy netán az lehetek,pedig nem voltam középidőben.

Tüneteim:múlt hét óta rengeteg folyásom van (nem büdös,nem viszketek,semmi,csak jön,mint az állat,még este is fürdés után,és évek óta használok intim lemosót/nivea/). Mindig olyan furán érzem magam,de főleg este,az éjjel is fent voltam vmeddig,mert szédültem egy kicsit,rosszul is voltam,nem vagyok kívánós,de amúgy is keveset eszem,nem kívánok már lassan semmit,mert úgy érzem utána magam,mint aki mindjárt rókázik,friss levegő kell,vmi,ami megnyugtat stb...Szóval nem tudom,multivitamint meg folsavat azt szedek.Szerintetek? Teszteljek vagy ez még korai?



2013. márc. 21. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég kicsi az esély rá. Meg ilyen korán nem szokott még tünet lenni. Persze kivételek mindig vannak, de szerintem nem vagy terhes.
2013. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még hova akarsz tesztelni??? Még ha kialakulóban is van valami még be sem ágyazódott!!! Nem is érezhetsz tüneteket csak bebeszélsz magadnak mindent. A folyásod pedig lehet attól, hogy felfáztál, vagy összeszedtél valamit...
2013. márc. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most akkor akartok babát vagy nem? Amúgy szerintem elenyésző az esély. Tesztelni meg az elmaradt menstruációkor érdemes.
2013. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen,szeretnénk babát,tudom,hogy korai és írtam is,de olvastam h már 2 héttel az aktus után ki lehet mutatni a terhességet és fura az egész nekem,mert még nem voltam soha terhes,ez lenne az első baba,ezért kérdezem
2013. márc. 21. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnétek babát, akkor miért megszakításosan vagytok együtt????
2013. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!