Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptintől egész nap...

Bromocriptintől egész nap fejfájás, álmosság, levertség, hasgörcs? 1/4-et este, másnap 1/8-ot este szedtem, de még így is érzem. Meddig tart ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Napi 3x2 szedtem 1 évig, soha semmi bajom nem volt tőle!

Nem lehet a front?

2013. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3szor 2-t???? Jézus, éna 2szer 1et se tudom elképzelni, mikor érem el:( Miért kaptad, babát akartatok, lett siker? Éjszaka is zaklatottan alszom, egész nap olyan vok, mint aki belötte magát:)A legminimálisabb adagtól. Mikor emelhetek adagot?
2013. márc. 24. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az elétől fogva ennyit szedtem!

Egyszer csak kimaradt a mensesem, meg haég nyomtam a mellem, jött belőle a tej!

Azt hittem terhes vagyok, de a teszt negatív lett!

Elmentem dokihoz, megnézette a hormon szintem, kicsit magas volt a prolaktinom, ezért írta fel!

Szedtem 1 hónapig, meg is jött a mensesem, me a tej csepegés is elmúlt. Miután abba hagytam, megint vissza jött!

Na akkor elküldött MR-re, kiderült nőtt egy daganatom, Mikroadenoma, ami nyomja az agyalapi mirigyem, ami felel a hormonokért, ezret mondta szedjem még!

Na mikor 1 évre rá vissza mentem controlra monta abba hagyhatom a gyógyszert!

Nem terveztünk babát, már akkor 3 eve házasok voltunk, de nem is védekeztünk, következő hónapban terhes lettem nem jött meg, akkor egyből az gondoltam terhes vagyok, vettem tesztet, hát tényleg:)

Nem kellett szednem semmit, probléma mentes terhességem volt!


Egyébként nem szabad elolvasni a mellékhatásokat, mert hajlamos az ember magán érezni őket!

De a forintnak is ugyan ezek a tünetei;)


A napi negyed, szem szerintem semmi:)

Rá is van írva hogy hogy kell szedni, amit te szedsz, az még szerintem a rosszul léthez is kevés!


De pl. Allergiás is vagyok, tavasszal ősszel 2 hétig, vagy szedem az allergia gyógyazert, amitől álmos vagyok, vagy nem szedem, de taknyoos vagyok, fulladok, tússzentek, nem tudok létezni:)

Valamit valamiért!

2013. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is szedek Bromot. napi 1 szemet. Adenom--> kissé magas prolaktin.


1 hónapja szedem. 2szer voltam rosszul.De elviselhető volt.

Viszont van akiknél, sőt sokaknál a Bromo írtózatos rosszulléteket okoz. Lassan szoktasd magad hozzá és reménykedj, hogy ennél rosszabb tüneteid nem lesznek.


Viszont előzőnek is igaza van, ne görcsölj rá, mert én első éjszka annyira rettegtem a tünetektől, hogy nem aludtam egész éjjel pedig semmi bajom nem volt.

Tanácsolom, akkor vedd be este, mielőtt leragadna a szemed. Átaludhatod a mellékhatásokat.


Azt szokták mondani a teljes adag elérésétől számítva 2 hét, és megszűnnek a mellékhatások, de mindenki másképpen viseli.


Kitartás.

2013. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!