Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik Meddő központ milyen...

Melyik Meddő központ milyen és milyen árak vannak? Ha nem volt előttte inszemináció akkor is ingyenes a lombik?

Figyelt kérdés

Ma az orvos azt mondta hogy csak lombik útján lehet gyermekünk.

Ugyanis azt modta a doki hogy inszemmel nem is érdemes foglalkozni a mi esetünkben.Ha valakinek van bármilyen tapasztalata lombikkal kapcsolatban kérem írjon nekem privit! Minden érdekel!


2008. jún. 10. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az adatlapodon jelöld be, hogy lehessen írni neked privit, mert a kérdésed alatt nincs ott a lehetőség, így nem tudunk írni.
2008. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A lombik maga ingyenes, azt hiszem most 3-at támogat az állam, de ebben nem vagyok biztos. De a gyógyszerekért, injekciókért kell fizetni, ez viszont marha drága, én két ével ezelőtti árat tudok, akkor olyan 60 000 - 80 000 Ft körül volt. :o(

És a Kaálit ajánlom, jobb, mint a Dévai.

Nagyon sok sikert! :o)

2008. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg kb. 100e Ft a gyogyszerek miatt, amit nektek kell megvenni.

Maga a beavatkozas ingyenes.

A www.kaali.hu -t ajanlom en is!

2008. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat! Miért jobb a kaáli?

Nekünk az andrológus javasolta a Dévait!

2008. jún. 10. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Budai Meddőségi Központot ajánlom. Mi is úgy mentünk oda, hogy papírunk volt róla, hogy csak lombikkal lehet gyerekünk. És most 7 hetes kismama vagyok inszeminációval!

Újra kivizsgálnak mind a kettőtöket, én sem gondoltam volna, hogy így alakulnak a dolgok:) Ahogy hallottam, a lombik árak olyan 80-120 ezer Ft között vannak. Akkor csinálják meg egyből, ha az ő szakvéleményük alapján sem járható út az inszemináció. Egyébként semmilyen vizsgálatért, konzultációért nem kell fizetni magyar biztosítás mellett.

2008. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tehát andrológus ajánlotta. Ezek szerint a pároddal van gond? Ugyanis egyik ismerősöméknek úgy született most meg a kisfia, hogy a férfinek nem volt egyáltalán spermája. Se élő, se halott, se amorf. Csináltak egy mellékhere biopsziát, abból tenyésztettek ki spermát, és úgy lett lombikból a kisfickó :o)

Na ők a Kaáliba jártak, és mesélték, hogy sokan mentek át a Dévaiból oda.

Sok sikert! :o)

2008. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is nem régen voltam ebben a helyzetben, hogy meddőségi központot keressek. Mondjuk nekem már eleve lombikra kell mennem, méghozzá az ICSI-re. Mi Szegedre a Kaáliba fogunk járni. Elkezdtem egy oldalt a meddőségi központokról gyűjtött tapasztalatokról, nézd meg, itt találsz néhány leírást, kinek milyen véleménye alakult ki az egyes intézetekről. Folyamatosan bővítem...


www.meddosegikozpontok.eoldal.hu

2008. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!